خرید بهترین بازی فکری و آموزشی قیمت بازی فکری و آموزشی

خرید بهترین بازی فکری و آموزشی قیمت بازی فکری و آموزشی

به همین خاطر شانس در بازی دخیل نبوده و تنها سرعت عمل و تصمیم به موقع کودک است که تکلیف برنده را مشخص می‌کند. این بازی فکری به خاطر رقابت دو نفره باعث تقویت روحیه رقابتی و افزایش اعتماد به نفس کودکان می‌شود. این بازی فکری شامل 36 مهره پلاستیکی است که شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی دارند. 3 عدد ریسمان هم وجود دارد که کودک باید اشیاء ارائه شده با ترتیب مشخص در یک ریسمان واحد قرار دهد. این بازی مهارت‌های شناختی کودک را تقویت کرده و اعداد ابتدایی را با او تمرین می‌کند. این بازی قاعده و قانون خاصی ندارد، به همین خاطر به شکل قابل توجهی قدرت خلاقیت، دقت، تمرکز و هماهنگی بین دست و چشم کودک را تقویت می‌کند.

  • این اسباب بازی ها به کودک می آموزند که تفکر خود را در جهت ساختن و حل مسائل به کار بگیرد و این تمرین مهارت های آن ها را تقویت می کند.
  • همچنین با توجه به تأثیرات بازی فکری بر روی ذهن و تئوری هوش‌های 9 گانه گادنر این محصول در ارتقای هوش درون فردی و میان فردی نیز بسیار موثر می‌باشد.
  • بنابراین، با توجه به اینکه بازی کردن بهترین راه شروع یادگیری کودکان است.
  • مرسی که این بازی های جدید رو به ما معرفی میکنید و باعث میشید اوقات فراغت مارو پر میکنید.
  • انجام پازل‌های مربوط به مغز که نیاز به حافظه خوب دارد، فعالیتی است که کودکان باید به آن ادامه دهند.
  • در این بازی افراد به دو دسته شهروند و مافیا با نقش های متفاوت تقسیم می شوند.
  اسباب بازی های داغ برای خریداران با همه بودجه ها در فاکس 19 سینسیناتی

هدف این بازی آشنایی کودکان با رنگ ها، شناخت مفاهیم بلندتر و کوچکتر، شناخت ترتیب و توالی و حتی شمارش است. توانایی‌های فیزیکی، مانند مهارت‌های حرکتی کوچک و بزرگ، در حال بهبود هستند. هنرها و صنایع‌دستی پیچیده‌تر می‌شوند و کودک ممکن است ساعت‌ها را صرف بافتن دستبند دوستی یا کشیدن کمیک استریپ کند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

که اسباب بازی مکعب هوش اشکال، درک سه بعدی از اشیاء را در کودکان تقویت می کند. این اسباب بازی مناسبترین هدیه برای کودکان 3 تا 10 سال می باشد. و باعث رشد اولیه مغز و ایجاد مهارت های ابتداییِ زندگی در آن ها می شود. اسباب بازی های ساختنی، برای رشد فکری و خلاقیت کودکان اهمیت خاصی دارند.

خرید عمده اسباب بازی

کتاب‌های مصور، حروف الفبای مغناطیسی و لوازم هنری مانند رنگ‌های انگشتی به کودک شما کمک می‌کنند تا زودتر مهارت‌های نوشتن و خواندن خود را توسعه دهد. در فروشگاه رنگ به رنگ گزینه‌های جالبی مانند بازی تله پاتی زینگو و بازی نامه عاشقانه موجود هستند. از بازی‌های استراتژیک برای تقویت قدرت تحلیل و ذهن‌خوانی استفاده می‌شود. بازی‌هایی همچون فکر بکر، شطرنج، مونوپولی، پنتابال، راز جنگل و پنتاگون از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های استراتژیک هستند.

راهنمای خرید

بازی های فکری و هوشی باعث ایجاد قدرت تمرکز ، خلاقیت ‌و دقت در کودکان می شود و مهارت آنها را در برنامه ریزی ، توانایی حل مسئله بالا می برد. بازی در کودکان باعث شناخته و کشف توانمندی ها و مهارت های آنها می شود که نتیجه آن افزایش انگیزه و اعتماد به نفس در کودکان است. مهم تر از همه بچه ها در جریان بازی در ابعاد مختلف جسمانی ، عاطفی ، شناختی ، اخلاقی برای زندگی آینده خود آماده می شوند.

  Walmart Collector Con این پنجشنبه در ساعت 10 صبح شرقی راه اندازی می شود