خانواده ها می توانند روح تعطیلات را با شب کریسمس جادویی اسنوی در آغوش بگیرند

چه راهی بهتر از یک داستان خوب برای وارد شدن به روحیه تعطیلات؟ کودکان عاشق شنیدن داستان هایی در مورد بابانوئل، الف ها و گوزن شمالی هستند تا شادی کریسمس خود را تقویت کنند. خانواده ها می توانند تفریح ​​تعطیلات را به خانه خود بیاورند شب کریسمس جادویی Snowy.

این موش برفی این کتاب مکمل کاملی برای مجموعه داستان های کریسمس هر کودکی است. اسنوی دوست دارد برای روز بزرگ در قلعه بابانوئل آماده شود، اما فقط رویای یک چیز را دارد. بچه ها می توانند ماجراهای اسنوی را دنبال کنند تا بفهمند آیا او روزی به آرزوی کریسمس مخفی خود می رسد یا خیر.

در این کتاب شخصیت های محبوب کریسمس از جمله الف ها، گوزن شمالی پرنده، خانم کلاوز و بابا نوئل حضور دارند. کودکان می توانند با دنبال ، ماجراهای متعدد اسنوی با دوستان جدیدش، شگفتی های قلعه بابانوئل را کشف کنند.

شب کریسمس جادویی Snowy برای سرزنش قبل از خواب بسیار مناسب است زیرا داستان شامل 28 صفحه رنگارنگ است. والدین ممکن است از خواندن برای فرزندان خود لذت ببرند زیرا کل داستان در قافیه است. زبان ساده کتاب آن را برای کودکان دو سال به بالا مناسب می کند.

  Badmeaw Vintage Horror Series - 'Scales' اثر Mueanfun Sapanake x Unbox Industries

خانواده ها می توانند با کمک Snowy سنت های جدید تعطیلات را به فرزندان خود معرفی کنند. اسنوی در بسیاری از فعالیت های محبوب مانند بازی در برف، پختن خوراکی های خوشمزه، خوردن کلوچه های کریسمس، تهیه فهرستی برای بابانوئل و بسته بندی هدایا شرکت می کند. بچه ها می توانند تلاش کنند تا فعالیت های تعطیلات اسنوی را با والدین، خواهر و برادرها و عزیزانشان بازسازی کنند.

خانواده‌ها می‌توانند «شب کریسمس جادویی اسنوی» را به‌عنوان یک فیلم بلند انیمیشن تماشا کنند که دارای انیمیشن‌های رنگارنگ و روایت‌های شادی‌بخش است. کودکان می توانند این فیلم کوتاه پنج دقیقه ای را تماشا کنند موش برفی کانال یوتیوب.

والدین می توانند از ماجراجویی های اسنوی برای مقاصد آموزشی استفاده کنند و بچه های کوچک خود را با کتاب آشنا کرده و خواندن را به آنها آموزش دهند. زبان، فونت و اندازه کتاب برای کودکان پیش دبستانی، کلاس اول و دوم ایده آل است.

کریسمس بدون کتاب هایی که جادوی فصل تعطیلات را به نمایش می گذارد کامل نمی شود. خانواده ها می توانند فعالیت های تعطیلات جدید را به خانه خود وارد کنند شب کریسمس جادویی Snowy. والدین می توانند با مراجعه به snowythemouse.com درباره Snowy the Mouse اطلاعات بیشتری کسب کنند.


کتاب بیداری کریسمس جادویی اسنویی (جلد سخت)


منبع: https://thetoyinsider.com/snowys-magical-christmas-eve-book-review/