خانم راشل با Spin Master برای اسباب‌بازی‌های توسعه همکاری می‌کند

Spin Master با Rachel Griffin-Accurso و Aron Accurso، خالقان کانال YouTube Ms. Rachel برای نوزادان و کودکان نوپا، برای مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های رشد و یادگیری در دوران کودکی همکاری می‌کند.

Spin Master به عنوان دارنده مجوز جهانی اسباب بازی خانم راشل عمل می کند و اولین مجموعه اسباب بازی در پاییز آینده راه اندازی می شود.

گریفین آکورسو می گوید: «بازی مؤثرترین راه برای یادگیری کودک است. ما مسئولیت بزرگی داریم تا به اعتمادی که والدین به ما می‌دهند، عمل کنیم، و با Spin Master، هیجان‌زده هستیم که اسباب‌بازی‌های باکیفیت مورد نیاز مخاطبانمان را فراهم کنیم تا به آنها در یادگیری، پیوند و بازی کمک کنیم. »

لورا هندرسون، معاون اجرایی Spin Master برای ادغام، گفت: “MS. Rachel به منبعی قابل اعتماد برای والدین امروزی تبدیل شده است؛ او به دلیل رویکرد فراگیر و جذابش، ارائه ابزار و الهام برای والدین برای کمک به کودکان خردسال خود در یادگیری و رشد از طریق بازی، مورد علاقه است.” و خریدها و پروژه های ویژه. “اکنون، به لطف نوآوری خلاقانه و تخصص Spin Master در بازی های دوران کودکی، مجموعه اسباب بازی های همراه خانم راشل به تعمیق یادگیری کودکان در زمانی که خانواده ها پیوند می خورند و بازآفرینی بازی هایی که در فیلم های خانگی او می بینند، کمک می کند.”

این مجموعه اسباب‌بازی از ویدیوهای خانم راشل الهام گرفته شده است که از رشد زبان و دوران کودکی حمایت می‌کند، از جمله اسباب‌بازی‌های نرم، پازل‌ها، وسایل بازی، وسایل نقلیه، اسباب‌بازی‌های نقش‌آفرینی و وسایل کمک آموزشی.

منبع: https://thetoyinsider.com/ms-rachel-spin-master-news/

  این عروسک های کودک نوپا چیزی کمتر از "مثبت عالی" نیستند