جدید “Work It Out Wombats!” » یک پادکست از کودکان دعوت می کند تا با شخصیت های مورد علاقه خود بازی کنند

جایی که تمایل به دریافت بیشتر وجود دارد روی Wombats کار کنید!همیشه یک راهی هست!

GBH Kids به‌خاطر مجموعه‌های چشمگیر مجموعه‌های محبوب کودکان، مانند مجموعه‌های کلاسیک PBS Kids مانند آرتور و مولی از دنالی. قبلاً در مورد آن به شما گفته ایم THE آرتور پادکست که سال گذشته راه اندازی شد اما اکنون روی Wombats کار کنید! در 4 ژانویه به باشگاه پادکست پیوست. تجربه شنیداری جدید نوید سرگرمی را برای کودکان 3 تا 6 ساله می دهد زیرا آنها با Malik، Zadie و Zeke به عنوان رسمی “Wombuddies” متحد می شوند.

سال جدید را با پادکست عالی شروع کنید! | منبع: Work it Out Wombats! یوتیوب

هر قسمت از روی Wombats کار کنید! پادکست حول یک تاریخ بازی متفاوت متمرکز شده است، با موضوعاتی مانند برخاستن با موشک، بازی دزدان دریایی، کمپینگ، و برنامه ریزی یک مهمانی غافلگیرکننده برای Snout و سایر حیوانات عروسکی. مانند هر قسمت از این مجموعه، پادکست پر از موسیقی خواهد بود که بچه ها با آن آواز بخوانند و برقصند.

در حالی که بچه‌ها منتظر انتشار مجموعه‌های صوتی جدید مورد علاقه‌شان هستند، GBH Kids معاملات پادکست بیشتری دارد که می‌توانند در این مدت از آنها لذت ببرند. بعلاوه THE پادکست آرتورسازمان تولید کرد پادکست مولی دنالی، پادکست Pinkalicious & Peterrific، و کیشان آن را حل می کند.

THE روی Wombats کار کنید! پادکست در 4 ژانویه پخش خواهد شد و در پلتفرم های اصلی پادکست و همچنین به صورت رایگان در pbskids.org، برنامه PBS Kids Video، کانال PBS Kids YouTube و Work It Out Wombats در دسترس خواهد بود. کانال یوتیوب. فصل اول پادکست شامل هشت قسمت است که هر قسمت تقریباً هشت دقیقه است. بچه ها می توانند دوستان چهارپای مورد علاقه خود را در ماشین سواری طولانی بعدی خود درست در گوششان داشته باشند روی Wombats کار کنید!

منبع: https://thetoyinsider.com/work-it-out-wombats-podcast-launch/

  عرشه بالایی بازی کارت تجاری Neopets Battledome را نشان می دهد