جدیدترین اسباب بازی های چوبی LeapFrog برای یادگیری سازگار با محیط زیست طراحی شده است

خط اسباب‌بازی جدید LeapFrog از چوب ساخته شده است، بنابراین والدین می‌توانند با دادن اسباب‌بازی‌های سازگار با محیط زیست احساس خوبی داشته باشند و بچه‌ها نیز از بازی با آنها احساس خوبی داشته باشند.


ABC & ACTIVITIES میز چوبی

این مرکز فعالیت برای رشد با کودکان طراحی شده است. ویژگی‌های آموزشی آن شامل پیچ و خم مهره‌ای، چرخ‌دنده‌های چرخان، بلوک‌های مرتب‌سازی شکل، و تصاویر لمسی برای آموزش بچه‌ها در مورد حروف، حیوانات، موسیقی و موارد دیگر است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.میز چوبی ABC’s & Activities (69.99 دلار) برای کودکان 6 ماهه به بالا طراحی شده است و به گونه ای طراحی شده است که با شروع یادگیری مهارت های مختلف با کودکان رشد کنند. یک طرف میز برای کودکان نوپا طراحی شده است و دارای فعالیت هایی مانند پیچ ​​و خم مهره، چرخ دنده های چرخان و صفحه کتاب موسیقی است. از طرفی بچه ها می توانند حروف و اعداد را با استفاده از تصاویر یاد بگیرند! میز را می توان از پایه موجود جدا کرد، بنابراین کودکان می توانند ایستاده با اسباب بازی روی زمین بازی کنند.

  "من یک کتاب هستم" به خوانندگان جوان می آموزد که خود را همانگونه که هستند بپذیرند

LeapTab لمسی | منبع: LeapFrog

LeapTab Touch (29.99 دلار) یک جایگزین بدون صفحه نمایش برای یادگیری در رایانه لوحی است که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است. LeapTab Touch برای دوستداران حیوانات طراحی شده است و شامل 10 کارت دو طرفه است که کودکان را با موضوعاتی که در پیش دبستانی و دبستان یاد خواهند گرفت، از جمله حروف، اعداد و موسیقی از طریق بازی، پازل و فعالیت ها آشنا می کند.


مکعب فعالیت چوبی را لمس کنید و یاد بگیرید

این مکعب دوستدار محیط زیست پر از فعالیت های آموزشی و کاربردی برای کوچولوها است. مکعب بچه ها را با اشکال، رنگ ها، اعداد، حیوانات و موسیقی آشنا می کند. دارای یک تلفن جعلی، کلیدهای درخشان پیانو، چرخ دنده ها، پیچ و خم ها و موارد دیگر است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.در نهایت، Touch & Learn Wooden Activity Cube (34.99 دلار) برداشت جدیدی از مکعب های فعالیت است که بچه ها می توانند ساعت ها با آن بازی کنند. مکعب فعالیت چوبی Touch & Learn برای کودکان ۱ سال به بالا طراحی شده است و دارای فعالیت هایی است که کودکان را با اشکال، رنگ ها، اعداد، حیوانات و موسیقی آشنا می کند. برخی از فعالیت‌ها شامل لمس حیوانات برای شنیدن نواختن سازهایشان و بازآفرینی موسیقی، حرکت دادن مهره‌ها در اطراف پیچ و خم، یافتن تصاویر کفشدوزک‌ها، چرخاندن بلوک‌ها برای کشف اعداد و موارد دیگر است.

  بررسی تخصصی: TOMY Toomies Bluey Family Pourers

کل خط منحصراً در Target در دسترس است. این اسباب بازی های چوبی برای دور ، بچه ها از صفحه نمایش و یادگیری به روشی جدید عالی هستند!

منبع: https://thetoyinsider.com/leapfrog-wooden-toys-launch/