تلویزیون برند دیزنی فصل های 6 و 7 «معجزه آسا – داستان های لیدی باگ و گربه نوآر» را خریداری کرد

ZAG، استودیوی انیمیشن مستقل، و متد انیمیشن (Mediawan Kids & Family) اخیراً فاش کردند که سریال تلویزیونی با برند دیزنی فصل‌های 6 و 7 این مجموعه انیمیشنی را خریداری کرده است. معجزه آسا – داستان های لیدی باگ و گربه نوآرعلاوه بر سه انیمیشن ویژه اصلی.

فصل‌ها و فیلم‌های ویژه در کانال‌های دیزنی در سراسر جهان پخش می‌شوند و سپس در دیزنی پلاس پخش می‌شوند. آنها با همکاری تلویزیون برند دیزنی، Globosat در برزیل، TF1 در فرانسه و KidsMe در ایتالیا تولید می شوند. فصل 6 و 7 شامل 26 قسمت 22 دقیقه ای است.

جرمی زاگ، بنیانگذار و مدیر عامل ZAG گفت: “ما از ادامه همکاری با تلویزیون برند دیزنی برای ایجاد محتوای درجه یک برای طرفداران Miraculous در سراسر جهان هیجان زده هستیم.” «مخاطبان ما با این مجموعه‌ای که به سن بلوغ می‌آیند درباره بچه‌های معمولی طنین‌انداز می‌کنند که اهمیت باور به خودشان و درک این موضوع را می‌آموزند که برای رسیدن به رویاهایتان و غلبه بر ترس‌هایتان لازم نیست یک ابرقهرمان باشید یا ماسک بزنید.»

در فصل 6 سریال معجزه آسا، ابرقهرمانان باید در پاریسی احیا شده و سازگار با محیط زیست با دشمن جدیدی روبرو شوند. در همان زمان، آدرین و مارینت آلتر ایگوهای آنها به هم نزدیک هستند، اما همچنان رازهایی را حفظ می کنند. فصل 6 در حال حاضر برای عرضه در پاییز 2024 در حال تولید است.

اولین ویژه 44 دقیقه‌ای «دنیای معجزه‌آسا: پاریس، داستان‌های شادی‌باگ و پنجه نوآر» اکنون در کانال دیزنی و دیزنی+ در ایالات متحده در دسترس است. فیلم ویژه لیدی باگ و گربه نوآر را در حالی که دنیایی موازی را کشف می کنند دنبال می کند. قسمت دوم از سه فیلم ویژه در حال حاضر در مرحله پیش تولید است.

  داغ ترین اسباب بازی های تابستانی در CBS ، وگاس

فصل‌های جدید و برنامه‌های ویژه دارای جلوه‌های بصری جدید هستند که از طریق Unreal Engine، یک پلتفرم بازی و ابزار پیشرفته ایجاد سه‌بعدی بلادرنگ برای تجربه‌های بصری واقعی و همه‌جانبه تولید می‌شوند.

«جهان معجزه‌آسا همچنان به گسترش خود ادامه می‌دهد و جامعه هوادارانی را به‌طور فزاینده‌ای بزرگ و خواستار جذب می‌کند. این ماجراجویی‌های جدید انتظارات آن‌ها را برآورده می‌کنند و باید رویاها را غافلگیر و الهام بخش کنند.»

منبع: https://toybook.com/disney-branded-television-acquires-miraculous-seasons-news/