تعطیلات را با بالرین جونیور موس پروانه ای دیزنی برقصید

هسته باله ممکن است کمد مادر را جارو کند، اما در آستانه ورود واقعاً باشکوهی به اتاق بازی با مینی موش جونیور بالرین پروانه مخملی از Just Play است!

این مخمل خواب دار از دیزنی جونیور الهام گرفته شده است مینی Bow Toons سری و دارای عناصر بازی تعاملی و سر نرم و مخملی است. اما صحنه اصلی در اینجا توتو چرخان و چرخان مینی است. وقتی بچه‌ها دکمه روی سینه مینی را فشار می‌دهند، لباس توری روشن می‌شود و مینی آهنگ‌های نمادین را می‌خواند.

برای بیان واضح، مخمل خواب دار در مقوله زیبایی شناسی نمره بالایی می گیرد. توتو و سرپیچ با تم پروانه مینی هر بالرین بالقوه Balanchine را خوشحال می کند. چراغ های چشمک زن، آهنگ مینی “درست مثل پروانه” و حرکات رقص (چرخ های مخفی همچنین به مینی اجازه می دهد روی سطوح صاف برقصد) مجموعه لذت بخش او را تقویت می کند.

اگر به دنبال یک هدیه ویژه تعطیلات برای یک بالرین جوان یا بالرین در زندگی خود هستید، این اسباب بازی 39.99 دلار قیمت دارد.

مخمل خواب دار تعاملی برای کودکان 3 سال به بالا در نظر گرفته شده است، اما حتی برای کودکان بالای 6 سال نیز جذابیت رقصی دارد. این اسباب بازی مینی مخصوصاً در صورت گرامی داشتن، دارای سطحی از کیفیت و دوام است که آن را در سال های آینده به بخش مهمی از جعبه های اسباب بازی کودکان تبدیل می کند.

در مورد معایب احتمالی، این اسباب بازی ممکن است باعث وسواس باله شود و سفرهای سالانه به آن انجام دهد فندق شکن واجب. اما جدا از این، اگر یک اسباب‌بازی 40 دلاری در محدوده قیمتی شما باشد، خوشبختانه به سختی می‌توان به آن دست یافت.

  محدوده ماجراجویی جادویی LeapFrog به کودکان در مورد نقاط مختلف جهان - بزرگ و کوچک - می آموزد


مینی ماوس دیزنی جونیور بالرین پروانه

بچه ها می توانند پروانه روشن را روی سینه مینی فشار دهند تا چراغ ها، یک توتو در حال چرخش، عبارات مینی ماوس و آهنگ “درست مثل پروانه” را فعال کنند. برای نمایش نور و حتی چرخش های بیشتر، پروانه را روی کمان مینی فشار دهید.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/disney-junior-minnie-mouse-ballerina-butterfly-plush-review/