ترازوی آشپزخانه خوب چی بخرم ؟ و از کجا بخرم ؟ بهترین یاب | asilbekharid

ترازوی آشپزخانه خوب چی بخرم ؟ و از کجا بخرم ؟ بهترین یاب | asilbekharid

انرژی مورد نیاز این ترازو از طریق یک باطری ۳ واتی تامین می‌شود. این محصول مجهز به سیستم خاموشی اتوماتیک است و دقت بالایی برای اندازه‌گیری دارد. به کمک این دستگاه علاوه‌بر مواد غذایی جامد می‌توانید حجم مایعات مختلف را هم اندازه‌گیری کنید. ترازوی آشپزخانه مدل SF-400 یکی از محصولات پرطرفدار بازار است. این ترازو را می‌توانید آن را در رنگ‌های سفید، سفید یخی، استخوانی، صدفی و بی‌رنگ خریداری کنید. برای اندازه گیری کافی است ماده مورد نظرتان را روی کفه گرد دستگاه قرار دهید.

  • بهترین مارک‌ها معمولاً شامل کمری [Camry]؛ یونیک [Unique]؛ پارس خزر [Pars Khazar]؛ هستند.
  • همچنین قابلیت صفر کردن اتوماتیک و خاموش شدن خودکار جهت جلوگیری از مصرف انرژی، از دیگر ویژگی‌های فنی ترازوهای دیجیتال می‌باشند.
  • یکی از ویژگی‌های خوب این محصول خاموش شدن خودکار پس از دو دقیقه است که از هدر رفتن باطری جلوگیری می‌کند.
  • ویژگی مهم دیگری که باید در نظر بگیرید حداکثر وزنی است که ترازو شما می تواند اندازه بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه گیری کند.

دستگاه دارای نمایشگر LCD است و از سنسوری با دقت بالا ساخته شده. بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه برند متئو بوده که مدل KS 508 آن تلفیقی از ترازوهای سنتی و معاصر است که ظاهری منحصر به فرد و جذاب به آشپزخانه می‌بخشد. به لطف صفحه نمایش LCD این مدل که ابعادی در حدود 17×46 میلی‌متر دارد، افراد مسن نیز می‌توانند به راحتی این اعداد را مشاهده کنند. کسانی که قصد دارند بهترین ترازوی آشپزخانه را خریداری کنند، بایستی از قبل اطلاعاتی درباره بهترین برندهای تولید کننده داشته باشند.

  طرفداران «آبی» می توانند به خانه هیلر در شیکاگو بروند

ترازو آشپزخانه پارس خزر

بدنه این ترازو زیاد باکیفیت نیست و اگر از ارتفاع پرت شود ممکن است دچار شکستگی شود. این ترازو هم دقت خطای آن بین ۱ تا ۲ گرم می‌باشد که می‌توانید برای استفاده‌های معمولی از این ترازو استفاده کنید.کیفیت بدنه این ترازو نسبتاً قابل قبول می‌باشد. توجه کنید که با این ترازو، حداکثر تا ۵ کیلوگرم را می‌توانید وزن کنید. نسبت به دیگر مدل‌ها، این مدل وزن را دقیق‌تر محاسبه می‌کند و کیفیت بدنه آن بسیار باکیفیت می‌باشد. حتما قبل از خرید واحد اندازه‌گیری ترازو را برسی کنید تا اشتباه خرید نکنید! واحد اندازه‌گیری را بسته به نیاز‌تان انتخاب کنید، که کیلو و کیلوگرم یا اونس باشد؟ بهتر است هنگام خرید به‌این نکته توجه کنید.

مدل بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه قیمت روز

برندهایی نظیر ترازو دیجیتال پارس خزر، کمری، های تک، فلر، متئو، تفال ازبهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه هستند. اگر قصد خرید ترازوی دیجیتال آشپزخانه را دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید . چرا که در اینجا قصد داریم تا انواع مدل های ترازوی آشپزخانه مارک خوب و با کیفیت را همراه با لینک خرید و قیمت خوب معرفی کنیم . با وجود خرید اینترنتی ترازوی آشپزخانه به راحتی می توانید انواع مدل های ترازوی آشپزخانه و ترازوی دیجیتال آشپزخانه را بررسی کنید و سپس طبق نیاز خود بهترین مارک ترازو آشپزخانه را خریداری کنید . استفاده از دستگاه به لطف به کار بردن دکمه‌های نرم و با کیفیت بسیار ساده شده است.

ترازو آشپزخانه کمری کد Acs-10k

از ظاهر و رنگ که بگذریم، این ترازو وزن بسیار سبکی دارد و به‌راحتی می‌توانید آن را جابه‌جا کنید. همارا یکی دیگر آز نامهای ایرانی لیست ما است که درزمینهٔ تولید انواع ترازوی آشپزخانه و ابزار آشپزی فعالیت دارد. ترازوهای آشپزخانه هم‌آرا از نوع دیجیتال ساده و اقتصادی هستند.

  کتابخانه کوچک Toy Insider: مارس 2024