تجربه هتل FAO Schwarz یک فانتزی کریسمس است

برای دومین سال متوالی، FAO Schwarz راهی منحصر به فرد برای تجربه جذابیت منحصر به فرد خود در این فصل تعطیلات ارائه می دهد: این شرکت اسباب بازی با هتل ها و استراحتگاه های OMNI Berkshire همکاری کرده است تا اقامت هتلی با موضوع فائو را ارائه دهد که کودکان رویایی را می سازد.

بسته FAO Suite Stay and Play به مهمانان این امکان را می دهد که در سوئیت امرسون در OMNI Berkshire در نیویورک اقامت کنند، یک سوئیت مجلل دو خوابه و سه حمام که تا لبه لبه با اسباب بازی ها پر شده است و با مضمون FAO طراحی شده است. اسباب‌بازی‌های کلاسیک از نوع نورمن راکفلر وجود دارد، مانند قطار مدلی که دور درخت کریسمس می‌چرخد و ده‌ها سرباز اسباب‌بازی پرشده در اطراف پراکنده شده‌اند. و لمس‌های مدرن نیز فضای کلاسیک را کامل می‌کند: بازی‌های رومیزی در کنار هواپیماهای بدون سرنشین قرار می‌گیرند، یک حیوان عروسکی با اندازه واقعی گوریل بر فراز اتاق خواب تماشا می‌کند و یک فرش غول‌پیانو قابل بازی در اتاق کودکان آماده است.

علاوه بر انتخاب متفکرانه اسباب‌بازی‌ها، این تجربه منوی کاملی از اسباب‌بازی‌های فائو در اتاق را نیز به کودکان ارائه می‌دهد. علاوه بر این، مهمانان از یک تور خصوصی در فروشگاه FAO Schwarz در مرکز راکفلر به رهبری یک سرباز اسباب بازی لذت خواهند برد و یک کارت هدیه 100 دلاری فائو دریافت خواهند کرد.

  30 اسباب بازی و بازی بدون صفحه نمایش برای سرگرم ، کودکان در روز ملی قطع برق

FAO Schwarz Toy Soldier Ivy، که به The Toy Insider نگاهی پیشرفته به دنباله آن ارائه کرد، می‌گوید: «دیدن اسباب‌بازی‌ها در عمل جالب است. من هر روز اسباب‌بازی‌ها را می‌بینم، اما معمولاً آنها را در بسته‌هایی پیچیده می‌بینم… قطار بزرگی آنجاست که بچه‌ها دیوانه‌اش شده‌اند.»

بسته Stay and Play در FAO Suite، رویایی که به حقیقت پیوسته است، برای افرادی که از بودجه آگاه هستند مناسب نیست: تجربه از 4000 دلار شروع می شود. علاقه مندان می توانند با تماس با دربان تعطیلات به آدرس nycholidayconcierge@omnihotels.com رزرو کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/fao-schwarz-omni-berkshire-hotel/