تجربه جدید Monster Jam به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا تجمعات کامیون‌ها را در Roblox سازماندهی کنند.

Monster Jam با تمام سرعت بازمی گردد روبلوکس!

Gamefam، Spin Master و Monster Jam در حال همکاری با یکدیگر هستند تا نام تجاری هیولاهای پر جنب و جوش را به بازار بازگردانند. سرمایه دار نمایندگی خودرو بازی در روبلوکس. سال گذشته، بازی کامیون‌های Monster Jam غیرقابل قفل و تعداد زیادی فعالیت را برای بچه‌ها معرفی کرد. امروز، کامیون‌ها، بزرگ‌تر از همیشه، با قفل‌های جدید، فعالیت‌های جدید و موارد دیگر بازگشته‌اند.

بچه ها می توانند سه کامیون جدید جمع آوری کنند! | منبع: گیم فام

سه کامیون جدید به مجموعه می‌پیوندند. بچه‌ها می‌توانند عملاً به Grave Digger Trax، Nitro Neon Grave Digger و ThunderROARus علاوه بر 12 کامیون موجود در رویداد سال گذشته دست پیدا کنند. بازیکنان می توانند به یک رمپ جدید، نسخه به روز شده استادیوم Monster Jam و یک غرفه سلفی جدید در سرمایه دار نمایندگی خودرو نقشه

اسپین مستر با معرفی برندهای محبوب خود به جهان بیگانه نیست روبلوکس. Gamefam و Spin Master در حال حاضر روی بعدی کار می کنند شبیه ساز نزاع باکوگان. روبلوکس همچنین میزبان اولین نمایش آکادمی تک شاخ فیلم سینما.

این همکاری موضوعی از شنبه 28 اکتبر آغاز می شود. بچه‌ها می‌خواهند فوراً به مسیر بروند تا بتوانند تمام کامیون‌ها را جمع کنند. موتورهای دیجیتال خود را برگردانید و برای مسابقه در کامیون‌های هیولا به همان اندازه برندی که از آن آمده‌اند، درخشان و جسور باشید!

منبع: https://thetoyinsider.com/monster-jam-roblox-launch/

  #WHATSINTHEBOXSG: اسکار