تابو: نسخه دیزنی دانش کودکان را از میکی تا موفاسا آزمایش می کند

بسیاری از بچه ها فکر می کنند که همه چیزهایی را که باید در مورد دیزنی بدانند می دانند، اما آیا واقعاً می دانند؟ عملیات | آخرین بازی دیزنی USAopoly Taboo: Disney Edition است، بازی ای که دانش کودکان را از فیلم ها، شخصیت ها و آیتم های دیزنی آزمایش می کند.

در Taboo که برای نوجوانان جوان طراحی شده است، به بچه ها کلمه ای داده می شود تا به بازیکنان دیگر کمک کند تا حدس بزنند. با این حال، آنها نمی توانند از سرنخ های خیلی واضح استفاده کنند. هر کارت پنج کلمه یا عبارتی را فهرست می کند که نمی توان از آنها به عنوان سرنخ استفاده کرد. برای مثال، اگر بچه‌ها تلاش می‌کنند تا هم تیمی‌هایشان را به حدس زدن عمو اسکار شیطانی سیمبا وادار کنند، بچه‌ها نمی‌توانند از سرنخ‌هایی مانند «آماده باش»، «کفتارها» یا «عمو» استفاده کنند.

هر پاسخ صحیح یک امتیاز ارزش دارد، با این حال، اگر بازیکنان به طور تصادفی از یکی از کلمات تابو استفاده کنند، توسط تیم دیگر وزوز می شوند! تیمی که در پایان بازی بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده است!

این یک بازی عالی برای بچه هایی است که (فکر می کنند) همه چیز را در مورد دیزنی می دانند. چه کسی می داند، آنها ممکن است مجبور شوند پس از چند دور بازی، مطالعه فیلم های دیزنی خود را شروع کنند!

  Hot Toys Umbra Operative امروز ساعت 4 بعدازظهر شرقی برای پیش‌سفارش آماده است


تابو: نسخه دیزنی

این بازی دانش کودکان را از دیزنی آزمایش می کند! بازیکنان باید به هم تیمی های خود کمک کنند تا شخصیت، فیلم یا آیتم صحیح دیزنی را بدون استفاده از هیچ یک از پنج کلمه تابو حدس بزنند. اگر از یکی از کلمات تابو استفاده کنند، توسط تیم دیگر وزوز می شوند!منبع: https://thetoyinsider.com/taboo-disney-edition-launch/