بچه ها نمی توانند آرزوی بهتری داشته باشند فقط اسباب بازی های “آرزو” را بازی کنند

در حالی که تنها یک ماه تا اکران سینمایی آن، دیزنی باقی مانده است آرزو ، راهروهای اسباب بازی را روشن می کند. اکنون، Just Play با مجموعه اسباب‌بازی‌های خاص خود که آشا و گروهش را در بر می‌گیرد سرگرم می‌شود!

نقطه قوت Just Play’s آرزو ، این مجموعه جدیدترین سری از Disney Doorables است! بسته مجموعه آرزوهای Disney Doorables شامل 9 فیگور منحصر به فرد 1.5 اینچی است که از این فیلم الهام گرفته شده است، از جمله Asha، Valentino، Star، Sabino، Di Xin، Basil، Gabo، King Magnifico و Queen Amaya. این مجموعه با قیمت 19.99 دلار در اینجا موجود است.

مجموعه‌داران جوان نیز می‌توانند دست خود را در جمع‌آوری همه آن‌ها امتحان کنند آرزو ، شخصیت‌های کپسول‌های مخمل‌هوشی مینی دیزنی Wish. این اسباب‌بازی‌های غافلگیرکننده نسخه‌های مینیاتوری شخصیت‌های مختلف فیلم، از جمله آشا، ستاره، والنتینو، دالیا، بازیما، هال، گابو، سافی، داریو، سیمون، کینگ مگنیفیکو و ملکه آمایا را نشان می‌دهند. قیمت هر کپسول 5.99 دلار است.

این مجموعه همچنین شامل هزاران اسباب بازی مخمل خواب دار در اندازه واقعی است که بچه ها می توانند با آنها تعامل داشته باشند و به صورت تخیلی با آنها بازی کنند. Walk ‘N Talk Valentino Plush (19.99 دلار) مانند یک بز واقعی راه می رود، صحبت می کند و غش می کند. بچه ها فقط باید پهلوی والنتینو را فشار دهند تا راه رفتن، بلعیدن و عبارات مختلف فیلم را فعال کند! برای یک در آغوش گرفتن آرام تر، مخمل خواب دار Hug & Wish Star (17.99 دلار) با یک فشار ساده دست شما به آرامی می درخشد! آشا، داهلیا و والنتینا نیز به عنوان اسباب بازی های مخمل خواب دار (9.99 دلار) در دسترس هستند! این اسباب بازی های مخمل خواب دار وقتی شکمشان را فشار می دهید عبارات متفاوتی از فیلم می گویند.

  10 کتاب اسباب بازی برتر: داغ ترین داستان های مارس 2024

این که آیا بچه ها به دنبال این هستند که خود را بغل کنند یا به دیزنی خود اضافه کنند آرزو ، مجموعه ها، Just Play آنها را در هر مرحله همراهی می کند!


منبع: https://thetoyinsider.com/just-play-wish-toys-launch/