بچه ها می توانند دنیای کارتونی مورد علاقه خود را در “زمین بازی Blippi” کشف کنند.

Blippi بازگشته است و سرگرمی هالووین را به جهان می آورد روبلوکس!

Blippi، بخشی از شبکه بزرگتر Moonbug Entertainment، یک شخصیت دوست داشتنی است که توسط هنرمند کودکان استوین جان بازی و خلق شده است. این شخصیت به راحتی با لباس های رنگارنگ و شخصیت سرگرم کننده اش قابل تشخیص است و آماده است تا از طریق سریال ها، اسباب بازی ها و خیلی چیزهای دیگر، کودکان را شاد کند. اکنون Blippi با یک بازی جدید به دنیای بازی می آید روبلوکس بازی، زمین بازی Blippi.

بچه ها می توانند با دوست خود Blippi ترفند یا درمان کنند! | منبع: Moonbug

زمین بازی Blippi به بچه ها فرصتی برای کشف دنیای Blippi در پلتفرم بازی ویدیویی مورد علاقه خود ارائه می دهد. بچه‌ها می‌توانند ماموریت‌هایی را برای کسب توکن‌های Blippi انجام دهند، لباس‌های خود را بپوشند روبلوکس آواتار با آیتم های منحصر به فرد Blippi و سفارشی ، زمین بازی خود.

بازی با در نظر گرفتن فصل هالووین راه اندازی می شود، زیرا بازیکنان در زمین بازی مناسب تعطیلات کاوش می کنند. بچه‌ها می‌توانند در محله بلیپی فریب دهند، در خانه‌های جن زده بچرخند، لباس بپوشند و در پیچ و خم هالووین به دنبال فانوس‌های جک بگردند. بچه‌ها همچنین نمی‌خواهند رویداد ویژه درون‌بازی را از 27 تا 29 اکتبر از دست بدهند، جایی که کم است روبلوکس بازیکنان می توانند اولین نمایش جهانی جدید را تماشا کنند بلیپی قسمت هالووین، “Blippis Jack-o’-Lantern”. بازیکنان همچنین می توانند در یک شکار رفتگر شرکت کنند و این شانس را داشته باشند که از طریق هدایا آیتم های ویژه ای را به دست آورند.

جدید زمین بازی Blippi بازی در دسترس است روبلوکس اکنون. ویژگی چت بازی برای ایمن نگه داشتن کودکان در حین کاوش در این نمایش با موضوع هالووین غیرفعال است. این بازی بسته به فصل دارای تم‌های چرخشی خواهد بود، بنابراین بچه‌ها می‌خواهند هم‌اکنون به آن بپیوندند تا سرگرمی شبح‌آور را از دست ندهند! روبلوکس قابل پخش در موبایل، تبلت، کامپیوتر و مک است.

  بررسی تخصصی: Milestone’s “Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged”


منبع: https://thetoyinsider.com/blippis-playground-launch/