بچه ها می توانند در ناو هواپیمابر Paw Patrol اقدام کنند

JAKKS Pacific کودکان را به دنیای آن می برد پاترول پس از انتشار PAW Patrol: The Powerful Movie. جدیدترین اسباب بازی این شرکت از سری بچه های دوست داشتنی برای بچه هایی که فیلم را بارها و بارها تماشا می کنند ایده آل است!

ناو هواپیمابر PAW Patrol که برای کودکان 2 تا 4 ساله طراحی شده است، راه مناسبی برای کودکان کوچک است. پاترول طرفداران تصور کنند که در کنار قهرمانان توله سگ مورد علاقه خود وارد عمل می شوند. وقتی بچه ها در اتاق حرکت می کنند، می توانند دکمه بین دسته را فشار دهند تا صداهایی از جمله جت، بوق و غیره را فعال کنند. حامل به دو باتری قلمی نیاز دارد که همراه با مجموعه است.

این اسباب‌بازی بر اساس ناو هواپیمابر Paw Patrol ساخته شده است که توله‌ها از آن برای پرواز در صحنه استفاده می‌کنند. PAW Patrol: The Powerful Movie. این سواری حتی با جت های چیس و اسکای همراه است. وقتی بچه ها جت ها را روی سکوی پرتاب قرار می دهند، دکمه را فشار می دهند تا جت ها به طرفین پرواز کنند! آنها ممکن است در زندگی واقعی پرواز نکنند، اما Skye و Chase همراهان اکشن عالی برای بچه های کوچک هستند که در اتاق نشیمن می چرخند.

کریر در بسته بندی خود بزرگ به نظر می رسد، اما صندلی نسبتا کوچک است. ممکن است برای کودکان نوپا طراحی شده باشد، اما کودکانی که در محدوده سنی بالایی قرار دارند ممکن است به سرعت خارج از مجموعه رشد کنند.

  مایک راث کارگردان «بتمن کوچولو شاد» درباره آوردن صلیبی کلاه دار به کریسمس بحث می کند

گاهی اوقات برای کودکان دشوار است که تصور کنند کشف ، در دنیای قهرمانان مورد علاقه خود چگونه است، به خصوص اگر حیواناتی مانند پاترول. ناو هواپیمابر PAW Patrol دنیایی از بازی های تخیلی را باز می کند که در آن بچه ها می توانند در کنار توله های مورد علاقه خود به صرفه جویی در روز کمک کنند.

چه بچه‌ها Skye، Rubble، Chase یا یکی دیگر از اعضای PAW Patrol را ترجیح دهند، همه آنها می‌توانند موافق باشند که این سواری کاملاً حماسی است.


PAW PATROL ناو هواپیمابر در حال پیاده روی

این سواری دارای دو جت، یک سکوی فرود، یک پرتابگر و دکمه‌های فشاری روی دسته است که صداها را پخش می‌کند و آهنگ تم پاترول در حین سوار شدن بچه‌ها.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/paw-patrol-aircraft-carrier-ride-on-review/