بچه ها می توانند دایناسور را با Wow قبول کنند! Stuff’s Real FX Baby T. Rex

داشتن یک حیوان خانگی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، اما مسئولیت داشتن یک حیوان خانگی اینطور نیست. در هر صورت، بچه‌ها بارها و بارها به التماس ، یک همدم ، که بتوانند برای همیشه با او بازی کنند، ادامه می‌دهند. وای! چیزهایی که برای آنهایی که به دنبال یک حیوان خانگی خاص برای عشق ورزیدن هستند، نیاز دارید: Jurassic World Real FX Baby T. rex!

بچه ها می توانند دایناسور حیوان خانگی خود را با دستکش رنجر غیر قابل جابجایی کنترل کنند. | منبع: عجب! چیز

درست است! بچه ها می توانند دایناسور حیوان خانگی خود را داشته باشند که مانند تیرانوزاروس رکس عمل می کند. Real FX Baby T. rex یک عروسک انیماترونیک است که از آن الهام گرفته شده است پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک حق امتیاز. والدین به یک پیچ گوشتی فیلیپس برای قرار دادن 3 باتری قلمی در محفظه داخلی دستکش نیاز دارند تا دوست دایناسور جدید فرزندانشان را زنده کنند.

بچه‌ها از دستکش چرم مصنوعی رنجر برای تعامل با حیوانات خانگی جدیدشان استفاده می‌کنند. رنجرهای جوان می توانند با تنظیم تسمه های Velcro در لایه های بیرونی و داخلی، تناسب کامل را به دست آورند. اگرچه دستکش قابل جابجایی نیست، اما در دست گرفتن آن برای دست های کوچک راحت است.

تی رکس زمانی که کودکان سر آن را نوازش می کنند صداهایی تولید می کند. | منبع: عجب! چیز

این بچه تی رکس واقعا شبیه دایناسورهای فیلم است! سر، دست ها و پاها از پلاستیک سخت و بدنه آن از پارچه ساخته شده است. T. rex کاملاً سبک وزن است و برای کودکان 7 سال به بالا مناسب است تا در ماجراجویی آنها را همراهی کند.

راه های زیادی برای رنجرهای جدید وجود دارد که بتوانند با همراهان دایناسور خود بازی کنند. هنگامی که سوئیچ داخل دستکش فعال می شود، بچه ها می توانند بیش از 35 عمل و صدای مختلف را تجربه کنند. T. rex به لمس پاسخ می دهد و پس از نوازش کودکان سرش صدا ایجاد می کند.

  مجموعه زنده جنگ ستارگان برتر (هفته 246) – کاپیتان گرگار تایفو و لندسپیدر هان سولو

دستکش نه تنها برای دستکاری، بلکه برای کنترل عروسک نیز ایده آل است. بچه ها می توانند از دو ماشه داخل برای زنده ، دایناسورهای خود استفاده کنند! ماشه پایین باعث پلک زدن تی رکس می شود و ماشه بالایی دهان دایناسور را باز می کند.

داشتن یک حیوان خانگی هزینه های زیادی را به همراه دارد و حتی مسئولیت های بیشتری را به همراه دارد که ممکن است کودکان آمادگی پذیرش آنها را نداشته باشند. با وای! Real FX Baby T. rex Stuff’s Real FX، بچه ها و والدینشان هم نگران این موضوع نخواهند بود.


JURASSIC PARK REAL FX BABY T. REX

طرفداران پارک ژوراسیک می توانند به روش های مختلفی به این تی رکس جان ببخشند. این بچه دایناسور در مقیاس سینمایی دارای مکانیزم عملیاتی دستگیره تپانچه FX داخلی ویژه ای است که توسط یک دستکش چرمی مصنوعی Ranger مخفی شده است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/wow-stuff-real-fx-baby-t-rex-review/