بچه ها می توانند با جدیدترین بازی Fat Brain Toys کلاه مخترع خود را بر سر بگذارند

اسباب بازی های مغز چربی وارد عرصه ادبیات کودک می شود.

این شرکت بازی Make That Most Magnificent Thing The Game را بر اساس کتاب های پرفروش منتشر کرد. باشکوه ترین چیز و باشکوه ترین ایده توسط نویسنده و تصویرگر اشلی اسپایرز. کودکان می توانند خود را به جای شخصیت های اصلی قرار دهند و خلاقانه فکر کنند تا اختراعات خود را خلق کنند.

در بازی، همه می‌دوند تا آنچه را که برای ساختن دستگاهی که با کارت درخواستشان مطابقت دارد، جمع‌آوری کنند. سپس، وقتی تایمر به پایان رسید، همه می توانند توضیح دهند که چرا اختراع آنها باشکوه ترین است. سپس بازیکنان تصمیم می‌گیرند که کدام یک از هفت جایزه روبان، از جمله بهترین داستان، مبتکرترین نام، خلاق‌ترین نام، حواس‌پرت‌ترین دستگاه و غیره را دریافت کنند. این چیز را به باشکوه ترین بازی تبدیل کنید این بازی خلاقیت، تفکر انتقادی، ارتباطات، داستان سرایی و یادگیری STEM را تشویق می کند.

برای کودکانی که کتاب ها را می شناسند، این بازی فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از داستان است، در حالی که کودکانی که با کتاب ها آشنایی ندارند، یک مقدمه سرگرم کننده و یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن خلاقیت خود کشف خواهند کرد.

این بازی تنها بخشی از یک فرنچایز رو به رشد، Most Magnificent است که شامل کتاب جدیدی به نام است باشکوه ترین طراح از A تا Z و یک مجموعه تلویزیونی متحرک سه بعدی اصلی جدید میلی گرجوساوایل سال آینده از Nelvana می آید.

این بازی را به باشکوه ترین بازی تبدیل کنید این بازی اکنون در fatbraintoys.com با قیمت 19.95 دلار در دسترس است.

  Walmart Collector Con این پنجشنبه در ساعت 10 صبح شرقی راه اندازی می شود


این بازی را به باشکوه ترین بازی تبدیل کنید

در این بازی، همه برای جمع آوری آنچه نیاز دارند مسابقه می دهند تا دستگاهی بسازند که مطابق با کارت درخواستی آنها باشد. سپس، وقتی تایمر به پایان رسید، همه می توانند توضیح دهند که چرا اختراع آنها باشکوه ترین است. سپس بازیکنان تصمیم می‌گیرند که کدام یک از هفت جایزه روبانی، از جمله بهترین داستان، مبتکرترین، بیشترین…منبع: https://thetoyinsider.com/make-that-most-magnificent-thing-the-game-launch/