بچه ها می توانند با جدیدترین اسباب بازی های محله دانیل تایگر از یک روز عالی در محله لذت ببرند

بچه ها اکنون می توانند از دانیل تایگر به محله استقبال کنند! Fred Rogers Productions و 9 Story Brands با JAKKS Pacific همکاری می کنند تا اسباب بازی های جدیدی را با الهام از مجموعه پیش دبستانی برای خانواده ها بیاورند. محله دانیل تایگر. هشت اسباب‌بازی جدید در این ماه در قفسه‌های بیش از 200 فروشگاه Macy’s Toys “R” Us در سراسر کشور در دسترس خواهند بود.

این نسخه شامل هشت محصول است، از جمله سبد خرید لوکس محله دانیل تایگر، فیگورهای خانواده و دوستان محله دانیل تایگر و محله دانیل ببر Goodnight Daniel Tiger. این خط همچنین شامل انواع مینی فیگورها و اسباب بازی های مخملی می شود. Daniel Tiger’s Neighborhood Ultra Jumbo Daniel Tiger Plus یک محصول انحصاری Macy’s Toys “R” Us است که در کاتالوگ اسباب بازی های تعطیلات خرده فروش ارائه خواهد شد.

.

کایرا هالپرین، معاون محصولات مصرفی در 9 Story Brands گفت: «ما از دیدن اسباب‌بازی‌های محله دانیل تایگر به Toys ‘R’ Us، جایی که این برند در ابتدا راه‌اندازی شد، هیجان‌زده هستیم. با بیش از 10 سال پخش، تقاضا برای محصولات دانیل تایگر همچنان در حال رشد است. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با شرکای ارزشمند خود برای تقویت ارتباطات طرفداران با نام تجاری هستیم.

  نقد و بررسی: Ahsoka Tano (جنگ ستارگان: Ahsoka) - مجموعه یکپارچهسازی با سیستمعامل

این مجموعه به مجموعه ای از محصولات محله دانیل تایگر که در حال حاضر به صورت آنلاین در Macy’s Toys “R” Us در دسترس هستند، از جمله کتاب و بازی می پیوندد.

منبع: https://thetoyinsider.com/jakks-pacific-daniel-tigers-neighborhood-toys-macys-tru-news/