بچه ها می توانند با استفاده از Curio با یک دوست جدید هوش مصنوعی ارتباط برقرار کنند

بچه ها می توانند دوست جدیدی پیدا کنند که بتواند با آنها صحبت کند!

برند اسباب‌بازی‌های فناوری جدید Curio با برخی از زیباترین حیوانات عروسکی که دیده‌ایم وارد صحنه هوش مصنوعی (AI) شده است! اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار جدید Curio که توسط هوش مصنوعی تولید می‌شوند با مشارکت هنرمند کانادایی Grimes ساخته شده‌اند و دارای سه شخصیت فنی هستند که بچه‌ها برای صحبت ، با آنها نیازی به صفحه نمایش ندارند. گروک، گابو و گرم کودکان کنجکاو را سرگرم می کنند و از آنها سوال می پرسند.

هر یک از اسباب‌بازی‌های جدید حاوی یک جعبه صوتی Curio با پردازنده متصل به ابر، باتری لیتیوم یون، بلندگو و میکروفون است. Grok یک کشتی موشکی با صدای گریمز است که دارای هزاران حقایق فضایی است. Gabbo یک ربات مجلل است که آماده صحبت با فناوری است. در نهایت، گرم موجود کوچکی است که عاشق سوالات در مورد جادوی طبیعت است. اسباب بازی های مخملی شامل آداپتور، کابل و برچسب های کلکسیونی هستند.

Curio نوید فناوری هوش مصنوعی ایمن و مطمئن را برای اسباب بازی های خود می دهد. این اسباب‌بازی‌ها بر روی سیستم عامل خود Curio اجرا می‌شوند و محتوای دارای رتبه G، ناشناس بودن و حریم خصوصی را ارائه می‌دهند.

اسباب بازی های مخمل خواب دار جدید هوش مصنوعی هم اکنون با قیمت 99 دلار از فروشگاه آنلاین Curio برای پیش خرید در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اسباب بازی ها و فناوری پشت آن ها، به وب سایت Curio مراجعه کنید. این شرکت قصد دارد در آینده پس از عرضه سه مورد اول، شخصیت های بیشتری را معرفی کند.

  بررسی تخصصی: Educational Insight Playfoam Combo 8-Pack

منبع: https://thetoyinsider.com/curio-ai-plush-launch/