بچه ها می توانند با اسباب بازی های جدید Ghostbusters لانه شکار کنند

Hasbro در حال معرفی یک گروه کاملاً جدید از بچه‌ها با مجموعه فیلم‌های نمادین دهه 80 با خطوط جدیدی از اسباب‌بازی‌های Ghostbusters است تا بچه‌ها را برای اکران هیجان‌زده کند. Ghostbusters: Frozen Empire در ماه مارس.

دو مجموعه اکشن فیگور در این خط وجود دارد. چهار فیگور 5 اینچی Fright Features از جمله Callie، Phoebe و Trevor Spengler و همچنین Gary Grooberson وجود دارد. این فیگورها دارای پنج نقطه اتصال، یک بسته پروتون و یک گرز بلستر هستند. هر فیگور همچنین دارای یک روح کشسان از جمله Pukey، Bonesy، Slimer یا Possessor است که می تواند در سراسر شکل کشیده شود.

مجموعه فیگورهای جدید دیگر بر اساس مجموعه انیمیشنی ساخته شده است. شکارچیان ارواح واقعی. این چهار چهره از Ghostbusters اصلی، هر کدام با یک لانه و لوازم جانبی متفاوت همراه هستند. فیگور Ray Stantz همراه با Jail Jaw Ghost، فیگور Peter Venkman با Gruesome Twosome Ghost، فیگور Egon Spengler با Soar Throat Ghost و فیگور Winston Zeddemore با Scream Roller Ghost عرضه می شود.

  چاک ای. پنیر و انجمن آمریکایی کودکان ناشنوا روز ملی ASL را جشن می گیرند

علاوه بر فیگورها، اسباب بازی های دیگری نیز در خط جدید Hasbro نشان داده شده است. Track & Trap Ecto-1 با فیگورهای Fright Features سازگار است و دارای Slimer قابل ارتقا است. بچه‌ها همچنین می‌توانند با Slimer خود با اسباب‌بازی تعاملی Squash & Squeeze که بیش از 40 صدا ایجاد می‌کند و می‌توان آن را له کرد و تکان داد، ارتباط برقرار کرد. در نهایت، بچه ها می توانند Zap & Blast Proton Blaster را برای مبارزه با ارواح وصل کنند. بلستر دارای جلوه های نور LED است و بیش از 20 افکت صوتی تولید می کند.

بچه ها چه از قبل با Ghostbusters آشنا باشند و چه برای اولین بار آنها را کشف می کنند، مطمئناً از تعقیب ارواح لذت خواهند برد!

منبع: https://thetoyinsider.com/hasbro-ghostbusters-toys-launch/