بچه ها در اتاق خواب الهام گرفته از آبی، هر چیزی جز آبی خواهند بود

با رشد کودکان نوپا، آنها می خواهند کنترل بیشتری بر اتاق خود داشته باشند. با مجموعه جدید Bluey از دلتا Childrenمبلمان مضمون، یک محیط روشن در طرح های طراحی آنها ظاهر می شود.

این مجموعه شامل همه چیزهایی است که بچه ها برای طراحی اتاق خواب با Bluey، Bingo و Chattermax نیاز دارند! بچه‌ها می‌توانند روی صندلی فوم Bluey (69 دلار) که صحنه‌هایی با Bluey و Bingo دارد، بنشینند و استراحت کنند، یا روی میز صندلی Bluey (39.99 دلار)، که شامل یک فنجان برای همه ظروف نوشتن و ذخیره‌سازی برای کودکان است، سخت کار کنند. زیر صندلی این جایی نیست که راه حل های ذخیره سازی Bluey متوقف می شوند.

این مجموعه همچنین شامل Design and Store Bluey Toy Storage Organizer (36.99 دلار) است که شامل شش سطل در اندازه های مختلف برای نگهداری همه بچه های Bluey است. اسباب‌بازی‌ها و ست میز و صندلی Bluey با فضای ذخیره‌سازی (59.99 دلار)، که شامل فضای ذخیره‌سازی مخفی در زیر پانل میز است!

در پایان یک روز طولانی بازی، بچه‌ها می‌توانند در تخت کودک کودک Bluey Sleep and Play (59 دلار) استراحت کنند که دارای نرده‌های محافظ با تصاویری از این مجموعه است تا بچه‌ها در نهایت روی زمین غش نکنند.

  NSI بین المللی خط جدیدی از پرتاب کننده های دارت فوم Siren را راه اندازی کرد

حتی اگر به دنبال بازسازی کامل اتاق کودک خود نیستید، یک یا دو قطعه برای بازسازی هر اتاق در خانه شما عالی است.

منبع: https://thetoyinsider.com/delta-children-bluey-furniture-launch/