بچه‌ها می‌توانند چهره New Planet Playskool یا NERF Action Xperience در نیوجرسی باشند

بچه ها می توانند به طور رسمی برای دو تجربه جدید که سال آینده به نیوجرسی می آیند، برای سفیر شدن درخواست دهند.

Hasbro در سال آینده دو تجربه جدید را برای کودکان در Westfield Garden State Plaza در پاراموس، نیوجرسی راه اندازی می کند: Planet Playskool و NERF Action Xperience. قبل از افتتاح، هر دو مکان به دنبال این هستند که کودکان به چهره تجربیات تبدیل شوند.

Planet Playskool یک مرکز سرگرمی با مساحت 20000 فوت مربع است که در آن کودکان می توانند با جاذبه های الهام گرفته از Play-Doh، Spirograph، Mouse Trap و دیگر برندها و اسباب بازی های Hasbro بازی کنند و با آنها تعامل داشته باشند. این تجربه به دنبال کودکان 3 تا 9 ساله است تا به خدمه تخیل بپیوندند، جایی که می توانند با استفاده از Play-Doh و Spirograph ایجاد کنند تا نشان دهند تعطیلات برای آنها چه معنایی دارد.

NERF Action Xperience یک تجربه 36000 فوت مربعی است که در آن افراد در هر سنی می توانند با اسباب بازی های جدید NERF بازی کنند. عمل NERF

کودکان منتخب به عنوان سفیران این جاذبه ها عمل می کنند و به راه اندازی رویدادهای ویژه و افزایش آگاهی از هر مقصد کمک می کنند. برای درخواست این موقعیت، فرزندان و خانواده هایشان باید تا جمعه 8 دسامبر اقدام کنند. این دو تیم روز شنبه 16 دسامبر برای کشف جاذبه های جدید با هم دیدار خواهند کرد.

برای درخواست برای تیم Imagination Crew اینجا را کلیک کنید و برای پیوستن به گروه نخبگان اینجا را کلیک کنید.

  اسباب‌بازی‌هایی که بچه‌ها را در میکس روزانه آریزونا هیجان‌زده و فعال می‌کند

منبع: https://thetoyinsider.com/planet-playskool-nerf-action-xperience-kid-ambassador-news/