بچه‌ها می‌توانند پادشاهی گل‌ها را در «Super Mario Bros. Wonder» نجات دهند.

حدس بزنید، پدر و مادر؟ برادران سوپر ماریو تعجب رسما بهترین راه برای معرفی کودکان خود به دنیای بازی های کلاسیک ماریو است. برادران سوپر ماریو تعجب اولین بازی ویدئویی دوبعدی ماریو برای کنسول نینتندو در بیش از 10 سال است.

یک نینتندو سوییچ جدید با تم ماریو نیز اکنون با قیمت 349.99 دلار در دسترس است. داک این سوئیچ با کنترلرهای Joy-Con مربوطه کاملاً قرمز است. این ویژگی شبیه یک ماریو در حال پرش است و قطعات پشت پنل پشتی پنهان شده اند.

که در برادران سوپر ماریو تعجب، شاهزاده فلوریان ماریو و دوستانش را به پادشاهی گلها دعوت می کند که بوسر با قلعه شاهزاده فلوریان ادغام می شود. ماریو و دوستانش باید در هرج و مرج که در سراسر پادشاهی گل ها پخش می شود سلطنت کنند و روز را نجات دهند.

حداکثر چهار نفر می‌توانند در کنسول Nintendo Switch به صورت محلی همکاری کنند. بازیکنانی که در بازی می میرند به عنوان ارواح در اطراف زمین شناور می شوند، اما اگر بازیکن دیگری قبل از تمام شدن تایمر به آنها برسد، بلافاصله به بازی باز می گردند و گروه هیچ جانی را از دست نمی دهد. بازیکنان همچنین می توانند به صورت آنلاین در یک اتاق مشترک بازی کنند و با بازیکنان دیگر در مسابقه با دوستان یا بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنند.

  هفته خلاقیت کرایولا آماده است تا سرگرمی های رنگارنگ را برای کودکان به ارمغان بیاورد

این بازی همچنین دارای آیتم های جدیدی است که تأثیرات متفاوتی روی گیم پلی و شخصیت ها دارند. وقتی بازیکنان Wonder Flowers را لمس می‌کنند، زمین طوری تنظیم می‌شود که شامل لوله‌های متحرک، سکوهای کج‌شده و تغییرات ادراکی باشد. انواع دیگر شگفتی ها حتی می توانند شخصیت ها را به Goombas یا Spike-Ball تبدیل کنند. این بازی همچنین دارای قدرت های جدیدی مانند میوه فیل است که به ماریو و برخی از دوستانش اجازه می دهد تا به فیل هایی تبدیل شوند که می توانند از خرطوم خود برای حمله به دشمنان، نابود ، بلوک ها و موارد دیگر استفاده کنند. بازیکنان می توانند با فرم دریل دشمنان را شکست دهند در حالی که فرم حباب به پرش شخصیت ها کمک می کند. بازیکنان همچنین می‌توانند نشان‌های درون بازی را با توانایی‌های ویژه از جمله پرش دیواری، پرش از ارتفاع خمیده، ضربه دلفین، گرپلینگ واین و بسیاری نشان‌های دیگر کسب کنند.

حتی اگر بچه ها در قلب متخصص ماریو باشند، برادران سوپر ماریو تعجب امسال یک هدیه عالی برای گیمرهای جوان است.


برادران سوپر ماریو. تعجب

گیم‌پلی کلاسیک ماریو با اضافه شدن Wonder Flowers به ​​لرزه در می‌آید، که لحظات غیرمنتظره‌ای را در یک دوره ایجاد می‌کند، مانند زنده شدن لوله‌ها، تغییر شخصیت‌ها و خیلی چیزهای دیگر.


منبع: https://thetoyinsider.com/super-mario-bros-wonder-launch/