بچه‌ها می‌توانند ماکت کوچکی از اسپاگتی بادی وروجک بسازند

هر کسی که کلاسیک تعطیلات را دید جن می داند که چهار گروه غذایی اصلی وجود دارد: آب نبات، نبات، ذرت آب نبات و شربت! Miniverse از MGA Entertainment، برند محبوب کلکسیون‌های مینیاتوری، این گروه‌های غذایی را با غذای Mini Buddy the Elf Candy Spaghetti Dish جشن می‌گیرد.

علاوه بر خط جدید نان زنجبیلی، کاکائو داغ و بوقلمون بوقلمون، Miniverse از MGA با برادران وارنر همکاری کرده است. Discovery Global Consumer Products برای اولین همکاری دارای مجوز. غذای فوق کمیاب Candy Spaghetti برای فصل تعطیلات عالی است.

اگرچه آب نبات اسپاگتی ممکن است برای زمان خود انقلابی بوده باشد، این غذا خود را به عنوان یک غذای اصلی غیرمنتظره در کتاب های آشپزی خانوادگی در سراسر جهان پیدا کرده است. امروزه، آب نبات اسپاگتی شیرین و خوش طعم به یک کلکسیون مینیاتوری تبدیل شده است. جن بیستمین سالگرد. این آشپزی که با نودل های واقع گرایانه و تاپینگ های خوشمزه کامل شده است، دکوراسیونی عالی برای قرار دادن روی مانتو برای فصل یا لذت بردن در تمام طول سال خواهد بود. 20000 کپسول منحصر به فرد وجود دارد، اما انتظار می رود که این طیف به سرعت به فروش برسد.

Make It Mini Food Holiday Theme مجموعه ای از کپی های کوچک بسیار دقیق و واقعی از غذاهای تعطیلات است. هر کپسول اسرارآمیز را می‌توان باز کرد تا «مواد تشکیل دهنده» و لوازم جانبی اسباب‌بازی کوچک، از اسپرینکل‌ها گرفته تا مارشمالوهای کوچک و ظروف را آشکار کند. هر کپسول همچنین با یک کارت دستور غذا برای ایجاد آشپزی ارائه می شود که در رزین تنظیم شده و در نور UV یا نور روز برای نمایش دائمی سفت می شود.

  جعبه گشایی و بررسی اسباب بازی برای KAIJU SITTING IN A ROW از پاپ مارت

این خط برای کودکان 8 سال به بالا در نظر گرفته شده است و در تمام خرده فروشان اصلی یا در miniverse.mgae.com همراه با بقیه خط Miniverse در دسترس است.

منبع: https://thetoyinsider.com/mga-entertainment-miniverse-elf-candy-spaghetti-launch/