بچه‌ها می‌توانند در «Schleich Dinosaurs: Mission Dino Camp» به تیم دینو بپیوندند.

شخصیت های دایناسور مورد علاقه راه خود را به یک بازی ویدیویی جدید پیدا می کنند!

Schleich در حال حاضر مورد علاقه کودکان به دلیل مجموعه ای جامع از اسباب بازی های سرگرم کننده حیوانات است، از موجودات افسانه ای گرفته تا دوستانی که در مزرعه پیدا می کنید. اما اکنون، بیایید برای یک بازی ویدیویی جدید با دایناسورهای شلیک به گذشته برویم. بچه‌ها می‌توانند اسباب‌بازی‌های مورد علاقه‌شان را با بازی‌های رودخانه وحشی در عمل ببینند شلیچ دایناسورها: ماموریت کمپ دینو.

بازی جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا از دایناسورهای مختلف مراقبت کنند. | منبع: Wild River Games

بازی بازیکنان را دعوت می کند تا جنگل های وسیع آمازون را کشف کنند و دایناسورها را در طول مسیر کشف کنند. بچه‌ها می‌توانند با جمع‌آوری گیاهان و سایر مواد برای دارو، نقش پزشکان دایناسور را بازی کنند، با دایناسورهای مورد علاقه مجموعه Schleich تعامل داشته باشند و در وسایل نقلیه Team Dino دور نقشه مسابقه دهند.

Schleich قبلاً با Wild River Games با مجسمه های ، الهام بخش بسیاری برای سال 2021 همکاری کرده است. ماجراهای باشگاه ، و 2022 Horse Club Adventures 2: Hazelwood Stories. THE باشگاه سوارکاری بازی‌های ویدیویی به دنبال دوستانی مانند هانا، لیزا، سارا و سوفیا بودند که در شهرهای لیکس‌ساید و هازل‌وود از ،‌هایشان مراقبت می‌کردند.

دایناسورهای Schleich: Mission Dino Camp در حال حاضر روی نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و 5 و رایانه شخصی در دسترس است و اواخر امسال برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. تعدادی از مجموعه اسباب بازی های محبوب Schleich در بازی ظاهر می شود، بنابراین کلکسیونرهای کوچک می توانند اسباب بازی های مورد علاقه خود را تشخیص دهند.

  Defiance توسط John Doe x Gallery Stage Silent

منبع: https://thetoyinsider.com/schleich-dinosaurs-game-launch/