بچه‌ها می‌توانند در کارگاه Build-A-Bear سه دوست جدید Sanrio را بپوشند و لباس بپوشند

دوستان Hello Kitty اینجا هستند تا برای تعطیلات به شما سر بزنند! Sanrio مجموعه Build-A-Bear خود را با لباس‌هایی با تم تعطیلات، لوازم جانبی رنگارنگ و سه دوست جدید شیک گسترش می‌دهد. اگر بچه های شما Hello Kitty را دوست دارند، پس آنها My Melody، Pompompurin و Kuromi را دوست خواهند داشت!

پومپوپورین، رتریور طلایی، دارای ، زرد رنگ و کلاه قهوه ای نمادین او است. ملودی من یک اسم حیوان دست اموز کوچک است که طرفداران آن را دوستی می شناسند که عاشق پختن کلوچه است. کورومی مخمل خواب دار دارای کلاه مشکی نمادین خود با جمجمه صورتی و نشان رسمی Kuromi در پنجه چپ او است.

مجموعه موجود محصولات Sanrio Build-A-Bear شامل یک مخمل خواب دار Hello Kitty، یک مخمل خواب دار Cinnamonroll، یک نگهدارنده خرس اسباب بازی Hello Kitty and Friends، و همچنین انواع لوازم جانبی و موارد دیگر است. خط لباس های مخملی ترکیبی از شخصیت های Sanrio و طرح های تعطیلات را نشان می دهد.

Build-A-Bear به اضافه ، شخصیت‌های Sanrio بیشتر به پیشنهاد خود ادامه خواهد داد، از جمله نسخه‌های فصلی Hello Kitty و نسخه 50 Anniversary Edition در سال 2024.

جدیدترین موارد افزوده شده Sanrio برای مدت محدودی در فروشگاه های Build-A-Bear و به صورت آنلاین در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Hello Kitty and Friends، به سایت buildabear.com مراجعه کنید.

  چه کسی مراقب Watchmen است؟

منبع: https://thetoyinsider.com/build-a-bear-sanrio-expansion-news/