بچه‌ها می‌توانند در بازی Outright Games «Jumanji: Wild Adventures» جنگل را نجات دهند.

آیا می خواهید بدون ، راحتی خانه خود ماجراجویی کنید؟ اگر چنین است، برای سفری پر از اکتشافات جنگل، حیوانات عجیب و غریب و دشمنان خطرناک آماده شوید. بازی های ناب و ساده جومانجی: ماجراهای وحشی یک بازی اکشن است که برای نجات دنیای Jumanji به کمک شما نیاز دارد!

کودکان می توانند دنیای هیجان انگیز و هیجان انگیز را با الهام از دنیای محبوب کشف کنند جومانجی فرانچایز فیلم بازیکنان جنگل ها، باتلاق ها و آتشفشان ها را برای بازیابی جواهر جومانجی کاوش خواهند کرد. بچه‌ها می‌توانند دوستان خود را در ماجراجویی‌های چندنفره محلی هیجان‌انگیز، پر از پازل، باس فایت و دشمنان غیرمنتظره ببرند.

بچه ها می توانند به عنوان دکتر اسمولدر بریوستون، روبی راندهاوس، فرانکلین “موس” فینبار و پروفسور شلی اوبرون بازی کنند تا دشمنان را در حین پیشرفت از سطحی به سطح دیگر شکست دهند. هر شخصیت نمادین دارای توانایی‌ها، قدرت‌ها و آیتم‌های بازشدنی است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را مطابق با گیم‌پلی خود سفارشی کنند. بچه ها می توانند با حداکثر سه دوست بازی کنند تا گنج ها را جمع آوری کنند و قفل اتاق های مخفی را در سفر خود باز کنند.

بازیکنان باید مراقب باشند زیرا خطر در هر گوشه ای با نبردهای پاپ آپ تصادفی در کمین است. بچه‌ها با رئیس‌ها و دشمنان غیرمنتظره‌ای در سرتاسر نقشه جهان روبرو می‌شوند و از قابلیت پخش مجدد بی‌پایان اطمینان می‌دهند.

خانواده ها و دوستان می توانند وارد دنیای جومانجی: ماجراهای وحشی، در حال حاضر به صورت آنلاین و در فروشگاه های عمده خرده فروشی موجود است. بچه ها می توانند این بازی ویدیویی پر اکشن را روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس ایکس|اس و استیم بازی کنند.

  نقد و بررسی: Chewbacca - TBS6 (P4) - ROTJ10


JUMANJI: WILD Adventures

برای کاوش در جنگل ها، مبارزه با دشمنان و جمع آوری جواهر جومانجی وارد دنیای جومانجی شوید. می‌توانید حداکثر سه دوست را برای ماجراجویی‌های چندنفره محلی هیجان‌انگیز و پر از پازل، باس فایت و اتاق‌های مخفی دعوت کنید. بازیکنان می توانند در نقش دکتر اسمولدر بریوستون، روبی راندهاوس، فرانکلین «موس» فینبار و پروفسور شلی اوبرون بازی کنند تا…منبع: https://thetoyinsider.com/outright-games-jumanji-wild-adventures/