بچه‌ها می‌توانند با Clue: Squishmallows به یک معمای نوازشگر بپردازند

شب بازی خانوادگی حتی راحت تر شد. عملیات | USAopoly به روند خود در انتشار نسخه های بد بو فرهنگ پاپ بازی های رومیزی کلاسیک با Clue: Squishmallows Edition ادامه می دهد!

این نسخه از Clue که برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده، بسیار ملایم‌تر از بازی سنتی جنایت و قتل است. در این نسخه از بازی نمادین، شخصی مک و پنیر وینستون را خورد! در حالی که بچه‌ها در نقش کم، امیلی، لئونارد، لولا، زوزو یا اوری بازی می‌کنند، باید با کشف شواهدی که پشت سر گذاشته‌اند، چه کسی مک و پنیر را خورده و کجا این کار را انجام داده، جنایت را حل کنند.

نکته: Squishmallows بازی عالی برای یک شب بازی سرگرم کننده است! | منبع: عملیات | USAopoly

برخلاف بازی اصلی، Clue: Squishmallows پاپ کورن، کلاه سطلی، بستنی، بسته‌بندی فننی، عینک آفتابی یا هدفون را به عنوان مدرک ارائه می‌کند. بازیکنان همچنین باید اتاق‌های مختلف را برای حل جرم کشف کنند، از جمله اتاق بیلیارد با استخری به شکل اسکوئیشمالو، اتاق کارائوکه، سالن بولینگ و موارد دیگر.

کدو حلوایی همچنان یکی از محبوب ترین حیوانات عروسکی و اسباب بازی هایی است که کودکان می توانند تهیه کنند. ترکیب این موجودات شیک و شایان ستایش با بازی های رومیزی که نسل ها را در بر می گیرد، کاملا منطقی است!


سرنخ: SQUISHMALLOWS

سرنخ هرگز اینقدر دنج نبوده است! در این نسخه از بازی رمز و راز کلاسیک، بچه ها باید جرم مک و پنیر خورده شده را حل کنند!  ماجراهای جادویی در "آکادمی تکشاخ" Spin Master فراوان است

منبع: https://thetoyinsider.com/clue-squishmallows-launch/