بچه‌ها می‌توانند این فصل تعطیلات را با Disney Ultimate Toy Drive اهدا کنند

محبوب ترین سنت تعطیلات هدیه دادن به کسانی است که دوستشان داریم. بچه‌ها می‌توانند با درایو اسباب‌بازی سالانه Disney Ulitmate شرکت والت دیزنی، عشق را فراتر از خانواده و دوستان خود گسترش دهند. همه کمک‌های مالی به برنامه اسباب‌بازی‌های دریایی برای بچه‌ها تعلق می‌گیرد که اسباب‌بازی‌هایی را در سراسر کشور در اختیار کودکان نیازمند قرار می‌دهد.

داوطلبان علاقه مند می توانند با اهدای اسباب بازی در shopdisney.com یا اهدای کمک های نقدی در toysfortots.org/disneyultimatetoydrive تا 24 دسامبر در کمپین امسال شرکت کنند.

خانواده ها می توانند تا 24 دسامبر اسباب بازی و پول اهدا کنند. | منبع: شرکت والت دیزنی

دیزنی اعلامیه های خدمات عمومی در مورد پشتیبانی از Toys for Tots را از طریق شبکه های متعلق به خود و پلتفرم های پخش پخش می کند، از جمله Disney+، Hulu، ABC، ایستگاه های متعلق به ABC، Freeform، FX و National Geographic. این شرکت همچنین در نمایشگاه‌های تجاری مختلف اطلاعیه‌هایی را برای برجسته ، اهمیت جمع‌آوری اسباب‌بازی، مانند سلام آمریکا، اتاق تامرون، چشم اندازو چرخ روزگار.

مجموعه‌های اسباب‌بازی در نمایش‌های حضوری فیلم و فعال‌سازی رویدادهای دیزنی و ایستگاه‌های متعلق به ABC در نیویورک، لس‌آنجلس، شیکاگو، فیلادلفیا، هیوستون، سانفرانسیسکو، رالی-دورهام و فرزنو انجام می‌شوند.

تمام کمک های مالی به برنامه اسباب بازی های دریایی برای بچه ها اهدا خواهد شد. | منبع: شرکت والت دیزنی

لیزا هینز، معاون ارشد مسئولیت اجتماعی شرکت، شرکت والت دیزنی، گفت: “بیش از 75 سال است که دیزنی مفتخر است که با Toys for Tots همکاری می کند تا به کودکان نیازمند شادی کمک کند.” در سراسر شبکه‌های ما، کارمندان و ذینفعان ما در تمام بخش‌های شرکت دوست دارند از Toys for Tots حمایت کنند و در این زمان خاص از سال به شیوه‌ای که فقط دیزنی می‌تواند به آن کمک کنند.

  نقد و بررسی: گارد سلطنتی امپراتور - TBS6 (ROTJ40)

رابطه بین دیزنی و Toys for Tots به سال 1947 بازمی گردد، زمانی که والت دیزنی و تیم انیماتورهایش لوگو Toys for Tots را طراحی کردند که هنوز هم استفاده می شود. از آن زمان، Disney Ultimate Toy Drive به توزیع 652 میلیون اسباب بازی بین بیش از 291 میلیون کودک کمک کرده است. سال گذشته، این سازمان با توزیع بیش از 24 میلیون اسباب بازی بین نزدیک به 10 میلیون کودک، تا حدی به لطف همکاری Disney Ultimate Toy Drive، رکوردی را به نام خود ثبت کرد.

شگفت انگیز است که چگونه این رابطه با یک لوگو شروع شد و اکنون به یک کمپین ملی سالانه در حمایت از کودکان نیازمند تبدیل شده است. سپهبد لاستر، رئیس و مدیر عامل بنیاد اسباب‌بازی‌های دریایی برای بچه‌ها، گفت: «Toys for Tots» از حمایت مستمر دیزنی برای گفتن داستان‌های خود برای کودکان در طول تعطیلات و ایجاد شادی در طول این فصل هدیه، سپاسگزار است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Disney Ultimate Toy Drive، به disney.com/toydrive مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/disney-ultimate-toy-drive-2023-news/