بچه‌ها می‌توانند آثار هنری حماسی را با اسپیروگراف «آبی» خلق کنند

کودکانی که برای ابراز خلاقیت خود به فعالیتی در دنیای واقعی نیاز دارند، نیازی به جستجوی بیشتر ندارند. PlayMonster در حال همکاری با Hasbro است تا مجموعه هنری جدیدی از Spirograph را منتشر کند که برخی از شخصیت‌های مورد علاقه بچه‌ها را در این مجموعه موفق به نمایش می‌گذارد. آبی.

Bluey Spirograph Cyclex که برای کودکان 5 سال به بالا طراحی شده است دارای بوسه بلوی و بینگو در کنار سه شابلون چرخشی است که کودکان می توانند برای طراحی از آنها استفاده کنند. آبی-هنر با مضمون مارپیچی این مجموعه همچنین شامل شش نشانگر و 20 برگ است آبی کاغذ برای خلق آثار هنری عالی با الهام از خانواده هیلر.

THE آبی سرگرمی با اسپیروگراف به خلاقیت بچه ها ختم نمی شود. این مجموعه همچنین شامل سه برگه برچسب با Bluey، Bingo، Chattermax و موارد دیگر است. حتی اگر بچه‌ها مطمئن نباشند که سفر هنری خود را از کجا شروع کنند، می‌توانند از راهنمای ایده موجود برای راهنمایی آنها در مسیر درست استفاده کنند.

بچه ها همچنین می توانند Bluey Spirograph را با گیره Cyclex Spirograph همراه خود ببرند که فقط یک شابلون دارد و می تواند روی کوله پشتی کودک بچسبد تا خلاقیت آنها را به هر جایی که می خواهند ببرند.

چه بچه‌ها از Bluey Spirograph Cyclex در حین تماشای قسمت‌های مورد علاقه‌شان از سریال یا برای دور شدن از تبلت یا تلویزیون استفاده کنند، این یک راه عالی برای اجازه دادن به خلاقیت آنها است!

  یک معجزه در اوایل کریسمس: می توانید کتاب تصویری جدید کریسمس دالی پارتون را پیش خرید کنید

منبع: https://thetoyinsider.com/bluey-spirograph-news/