به پی جی ماسک ها در ماجراجویی های جدید در «پی جی ماسک: قهرمانان قدرت» بپیوندید.

بیش از هشت سال است که کودکان با لباس خواب ماسکی شب را از شر محافظت می کنند. در سال آینده، آنها می توانند ماجراجویی های بیشتری را با قهرمانان مورد علاقه خود در لباس خواب تجربه کنند. Outright Games با Hasbro همکاری می کند تا دومین بازی ویدیویی را با الهام از سری جدید PJ Masks که اوایل امسال راه اندازی شد، راه اندازی کند. پی جی ماسک: اتحاد قدرتمند.

پی جی ماسک: قهرمانان توانا یک بازی ماجراجویی اسکرول جانبی است که در آن بازیکنان می توانند به قهرمانان شبانه Catboy، Owlette و Gekko بپیوندند که در سراسر شهر سفر می کنند تا شرورهای مورد علاقه طرفداران را شکست دهند. این بازی دنباله ای برای پی جی ماسک: قهرمانان شب و دارای شخصیت های جدید قابل بازی و ماجراهای بیشتر از همیشه است.

سری جدید، PJ Masks: Mighty Alliance، دارای شخصیت های مورد علاقه طرفداران از سری اصلی است، اما همچنین بچه ها را با قهرمانان جدید و متنوعی از جمله ستاره نیوتن، آن یو، آیس کاب، باستت، لیلیفی و آرمادیلان آشنا می کند.

پی جی ماسک: قهرمانان توانا اوایل سال آینده برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود. فرزند شما می خواهد کدام قهرمان را تجسم کند؟

منبع: https://thetoyinsider.com/pj-masks-power-heroes-news/

  بنیاد اسباب‌بازی برندگان اسباب‌بازی سال و انتخاب مردم را معرفی کرد