به برنده جایزه انتخاب مردمی اسباب بازی سال (TOTY) رای دهید

فکر می کنی بازی بلدی؟ بنیاد اسباب بازی (TTF) از دوستداران بازی می خواهد که از صدای خود استفاده کنند و بخشی از تاریخ اسباب بازی باشند.

مصرف کنندگان می توانند به جایزه برگزیده مردم به اسباب بازی سال (TOTY) رای دهند. برنده دقیقاً به موقع برای خرید تعطیلات در 20 نوامبر به همراه برنده جایزه معتبر اسباب بازی سال مشخص می شود.

122 فینالیست جوایز TOTY که قبلا اعلام شده بود در 17 دسته محصول، از جمله اسباب‌بازی کلکسیونی، اسباب‌بازی بزرگسالان و اسباب‌بازی سال پیش‌دبستانی و غیره است. این اسباب بازی ها خلاقانه ترین، تخیلی ترین و سرگرم کننده ترین محصولات موجود در قفسه فروشگاه ها هستند. شرکت‌های عضو انجمن اسباب‌بازی، خرده‌فروشان و رسانه‌ها قبلاً به تعیین برندگان دسته‌ها کمک کرده‌اند که در جشن جوایز TOTY 2023 در سپتامبر مشخص شدند. همه فینالیست ها و برندگان دسته ها در حال رقابت برای جایزه انتخاب مردم هستند.

در حالی که مشتریان به صورت آنلاین رای می‌دهند، می‌توانند فهرست فینالیست‌های جوایز TOTY را نیز مرور کنند تا از لیست خواسته‌های شخصی خود الهام بگیرند یا به آنها در انتخاب هدایایی برای عزیزانشان کمک کنند. گزینه هایی برای همه، از نوزادان تا بزرگسالان، و همچنین لینک های محصول برای خرید آسان وجود دارد. مصرف‌کنندگان همچنین می‌توانند هنگام خرید به دنبال مهر جوایز TOTY بگردند تا بدانند محصولی جزو بهترین‌های سال است.

پاملا ماستروتا، مدیر اجرایی TTF، می‌گوید: «فینالیست‌ها و برندگان جوایز بهترین اسباب‌بازی سال 2023 ما نشان‌دهنده ، محصول هستند و از طریق بازی شادی بی‌پایانی ایجاد می‌کنند. هنگامی که شما خرید می کنید و مهر جوایز TOTY را می بینید، به این معنی است که شرکت متعهد به حمایت از کودکان نیازمند از طریق بنیاد اسباب بازی است.

  Cookeez Makery طعمی از شیرینی را به زمان پخش اضافه می کند

TTF یک نیروی متحد کننده برای بشردوستی جمعی صنعت اسباب بازی است تا به نفع کودکان نیازمند باشد. جوایز TOTY یک جمع آوری کمک مالی حیاتی برای TTF برای حمایت از برنامه های خود در توزیع اسباب بازی برای کودکان، حمایت از برنامه های بازی درمانی در بیمارستان های کودکان و توسعه نسل بعدی استعدادها برای این صنعت است.

برای مشاهده لیست کامل نامزدهای نهایی و ارائه رای برای جایزه منتخب مردم، به سایت toyawards.org مراجعه کنید. آرا باید تا 10 نوامبر دریافت شود.

منبع: https://thetoyinsider.com/toty-peoples-choice-award-2023-voting-news/