بنیاد اسباب‌بازی برندگان اسباب‌بازی سال و انتخاب مردم را معرفی کرد

برای سومین سال متوالی، بنیاد اسباب بازی Jazwares Squishmallows را به عنوان اسباب بازی سال در جوایز اسباب بازی سال (TOTY) معرفی کرد. این برند محبوب مخملی همچنین به عنوان اسباب بازی مخمل دار سال 2023 و کلکسیون سال 2023 انتخاب شد.

ماتل برای مجموعه عروسک Monster High Skullector برنده جایزه مردمی انتخاب شد. این عروسک ها شخصیت های ترسناک را با مد، بسته بندی و تخم مرغ های عید پاک دوباره تجسم می کنند.

پاملا ماستروتا، مدیر اجرایی بنیاد اسباب‌بازی، گفت: «تبریک به Jazwares و Mattel، محصولات برنده شما نمونه‌های استثنایی از خلاقیت و تخیل هستند که دنیای بازی را ارتقا می‌دهند. علاوه بر جشن گرفتن صنعت اسباب‌بازی، جوایز TOTY از کار بنیاد اسباب‌بازی برای شاد ، کودکان نیازمند حمایت می‌کند و ما از تعهد مستمر صنعت اسباب‌بازی به امور بشردوستانه سپاسگزاریم.»

برندگان دسته محصولات برای TOTY ها در جشن جوایز TOTY 2023 در سپتامبر معرفی شدند. از 122 فینالیست، مصرف کنندگان به برندگان دسته رای دادند در حالی که هیئتی از داوران متخصص برنده اسباب بازی سال را تعیین کردند.

جوایز TOTY یک میلیون دلار برای حمایت از برنامه‌های خط لوله تنوع، برابری و مشارکت بنیاد اسباب‌بازی جمع‌آوری کرد. برنامه Play Grants؛ و بانک اسباب بازی

منبع: https://toybook.com/squishmallows-toty-awards-news/

  آماده شدن برای مبارزه با جهش یافته های جدید در "TMNT: Mutants Unleashed"