بزرگترین فروشگاه لگو جهان اکنون باز است

خبر بسیار خوبی برای سازندگان لگو وجود دارد: بزرگترین فروشگاه لگو در جهان به طور رسمی معرفی شد.

این فروشگاه جدید که توسط گروه LEGO و با مشارکت گروه Alquemie افتتاح شد، در سیدنی آرکید، مشرف به مرکز خرید خیابان پیت، در قلب سیدنی، استرالیا واقع شده است. این فروشگاه با مساحت 900 متر مربع (تقریباً 9687 فوت مربع) در دو سطح قرار دارد.

این فروشگاه نمادین دارای اولین کارخانه ساخت مینی فیگور لگو در استرالیا، و همچنین عناصر آجری با فرمت بزرگ سفارشی است که از نمادها و معماری های محلی الهام می گیرد، مانند پل بندرگاه سیدنی، خانه اپرای سیدنی و درخت صمغ رنگین کمان.

در مدل پل بندرگاه سیدنی از 549378 آجر استفاده شد و ساخت آن 3630 ساعت طول کشید. این پل از دهه های 1920 و 1930 الهام گرفته شده است، زمانی که پل اصلی ساخته شد. برخی از ویژگی ها شامل حیواناتی مانند بریجت، یکی از گربه های سفید زیادی که در دهه 1950 روی پل زندگی می کردند، جری چیپ مرغ دریایی و الف گالا صورتی بومی، علاوه بر اریکا طناب دار و جانی کارگر است. کاپ کیک بگیر

موزاییک خانه اپرای سیدنی از 303719 آجر تشکیل شده است و ساخت آن 1058 ساعت طول کشیده است. حتی یک آجر اسرارآمیز خاص وجود دارد که طرفداران می توانند آن را پیدا کنند.

درخت صمغ رنگین کمان از 183394 آجر استفاده کرد و ساخت آن 1271 ساعت طول کشید. این مدل از طبقه پایین تا طبقه دوم ساختمان امتداد دارد و تمام حیوانات بومی استرالیا را در خود جای داده است.

  کلاه‌های Denuo Novo Death Trooper برای پیش‌سفارش در دسترس هستند

فروشگاه جدید همچنین بسیاری از ویژگی های تعاملی را ارائه می دهد. جدول داستان گویی به طرفداران این امکان را می دهد که از طریق مصاحبه ها و فیلم های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش، روند طراحی لگو را از پشت صحنه ببینند. دیوار انتخاب و ساخت بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا دقیقاً عناصر آجری لگو مورد نیاز برای ایجاد ساخت‌های سفارشی را انتخاب کنند. هر ماه چالش‌های ساخت لگو و رویدادهای درون فروشگاهی رایگان برگزار می‌شود. علاوه بر این، متخصصان آجر می توانند به یافتن مجموعه لگو مناسب برای بازدیدکنندگان کمک کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/worlds-largest-lego-store-opens-news/