برچسب از ملیسا و داگ WOW! این بسته درست به موقع برای روز ملی استیکر عرضه می شود

اگر یک فعالیت وجود دارد که بچه ها دوست دارند، آن بازی با برچسب ها است. آخرین مجموعه فعالیت ملیسا و داگ، Sticker WOW! است، یک بلوک فعالیت که بچه‌ها می‌توانند آن را با برچسب‌هایی از تمبر حیوانات پر کنند.

چهار نسخه مختلف از این مجموعه وجود دارد: کیک تکشاخ با برچسب‌ها و فعالیت‌های فانتزی، Olive the Dinosaur با برچسب‌ها و فعالیت‌های ماقبل تاریخ، سگ کاکائو همراه با برچسب‌ها و فعالیت‌هایی با تم حیوانات خانگی، و کدو تنبل ببر همراه است. با برچسب‌ها و فعالیت‌هایی با تم جنگل.

پد برچسب که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، با 300 برچسب از پیش نصب شده که فاقد پشتی هستند، استفاده از آن برای دستان کوچک آسان است. برچسب ها نیز به راحتی قابل جدا شدن هستند، بنابراین والدین نگران قرار دادن برچسب ها در مکان های ناخواسته نخواهند بود.

برای روز ملی استیکر در 13 ژانویه، ملیسا و داگ مسابقه‌ای را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود برگزار می‌کنند که در آن سه نفر یک مجموعه از هر چهار WOW را برنده می‌شوند! بسته ها وبلاگ ملیسا و داگ همچنین دارای فعالیت های قابل چاپ رایگان است که بچه ها می توانند با استفاده از استیکر WOW انجام دهند! بافر.

منبع: https://thetoyinsider.com/melissa-and-doug-sticker-wow-news/

  بچه ها می توانند همه آنها را با بازی ویدیویی و برنامه جدید پوکمون بگیرند