بررسی GI Joe Classified Mutt and Junkyard

هاسبرو سال را با تحویل لحظه آخری تعدادی از افسانه‌های مارول و یکی از موردانتظارترین چهره‌های طبقه‌بندی شده GI Joe، Mutt و Junkyard، به پایان رساند. از زمانی که بچه بودم، همیشه اشتباه می‌کردم که کدام جانکیارد و کدام موت است، اما فکر می‌کنم بالاخره متوجه شدم. بیایید نگاهی به Mutt و Junkyard بیندازیم!

Hasbro بسته بندی های بدون پلاستیک را حذف می کند و این اولین نمونه ما از بسته بندی طبقه بندی شده پر از پلاستیک جدید است. من در واقع از بسته بندی بدون پلاستیک Classified خوشم آمد و برخی از جنبه های مورد علاقه من از جمله پرتره نقاشی شده نازکتر در سمت راست جلو و کناره ها و حرکت صحنه رندر شده به پشت را حفظ کردند. کپی خرده‌فروش حاوی اطلاعات زیر در مورد شخصیت است که مستقیماً از کارت قدیمی او گرفته شده است:

مات با حیوانات طبیعی است. او آنها را دوست دارد و آنها او را دوست دارند. مشکل این است که او با سگ ها بهتر از انسان ها کنار می آید. “اگر کنار مات در سالن غذاخوری نشسته ای، سعی نکن از سینی او چیزی بدزدی، او پای تو را گاز می گیرد!”

این مجموعه شامل فیگورهای Mutt و Junkyard، 8 دست مختلف (دو دست اسلحه دار، یک مشت، یک تبر، یک سنبله و سه دست علامت)، یک ماسک، دو لیوان، دو سر برای Junkyard، یک کلاه ایمنی، یک تپانچه، یک تفنگ، باتوم و چاقو.

تپانچه و تفنگ آشنا به نظر می رسند و فکر می کنم دوباره استفاده شده اند، در مورد تپانچه مطمئن نیستم اما تفنگ قطعاً از Grunt است. اسلحه ها به رنگ مشکی با کمی رنگ سبز ریخته می شوند و می توانند اثرات انفجار را در لوله ایجاد کنند. تفنگ کمی نرمتر از آنچه باید باشد و لوله آن کمی خمیده است. این تفنگ دارای یک گیره قابل جابجایی است که در جای خود باقی می‌ماند و تفنگ به طور محکم در غلاف ران قرار می‌گیرد. تفنگ کمی ناامید کننده است، زیرا من خیلی عادت کرده ام که موت مک 10 داشته باشد. حالا، تا زمانی که بچه بودم آن را در گوگل جستجو نکردم، نمی دانستم مک 10 است، به هر سلاحی فکر می کردم که شبیه آن باشد. یک یوزی با این اوصاف، سوابق او می گوید که او واجد شرایط کار با یک M-16 است و فکر می کنم تفنگ او اینگونه است، بنابراین برای من بسیار خوب است.

چاقو بسیار کوچک و تنومند است، اما تیغه آن به رنگ نقره ای است و کاملاً در غلاف جلیقه جا می گیرد.

خدمه شب به جای عصا با حلقه از شکل اصلی بیشتر ظاهر تونفا دارد و من این انتخاب را دوست دارم زیرا به نظر می رسد یک سلاح همه کاره تر است. ای کاش یک حلقه در پشت کمربند برای نگهداری کالا وجود داشت.

گزینه دست یک گزینه اضافی سرگرم کننده است و اگرچه برای سیگنال های دستی طراحی شده است، من واقعاً دوست دارم فقط گزینه های مشت، برش و اشاره دست را برای Mutt داشته باشم. برخی از دست‌های بسته‌تر برای کارهایی مانند نوازش ، Junkyard یا دادن غذای سگ به او کار می‌کنند.

  بچه ها می توانند قدرت درونی خود را با مدال های پرنسس دیزنی برای کودکان نوپا ببینند

من عاشق تنوع ظاهری هستم که می توانید با ترکیب گزینه های ماسک، کلاه ایمنی و عینک به روش های مختلف به دست آورید. این ماسک دارای هایلایت های رنگ قرمز و سبز بسیار زیبایی است. این هدست همچنین دارای یک برس خشک و کثیف ظریف است که بافت را برجسته می کند و به آن احساس زنده بودن می دهد. هنگامی که عینک روشن است، کلاه ایمنی کمی بیشتر می‌شود، اما وقتی عینک نیست، باز هم محکم‌تر از داستی یا جنرال هاوک است.

وسایل مورد علاقه من پرتره های جایگزین Junkyard هستند. نسخه فروش، مدیر جایگزین Junkyard را به عنوان یک “پسر خوب” توصیف می کند و این توصیف کاملی است، او با ابروهای برافراشته و زبان بلندش بسیار خوشحال و دوست داشتنی به نظر می رسد. پرتره غرغر نیز ترسناک به نظر می رسد.

مجسمه سازی روی هر دو فیگور عالی است، اما Junkyard برای من متمایز است زیرا او بسیار منحصر به فرد است. همراهان حیوانات در این خط آنقدر نقطه قوت هستند که قسم می خورم یک سری از حیوانات فوق العاده بدون مارک ساخته شده توسط این مجسمه سازان را کاملاً خریداری خواهم کرد. Mutt دارای تعداد زیادی قطعات استفاده مجدد از سایر فیگورها است، اما قطعات اصلی باعث می شود که آن را کاملاً جدید به من احساس کنم. من به خصوص از بیان آگرو مات و نحوه ادامه آن در عضلات مخطط گردنش خوشم می آید. جلیقه همچنین دارای بافت‌های زیبا و جزئیات دوخت است که به زیبایی به شبح اصلی ادای احترام می‌کند و در عین حال جزئیات را تشدید می‌کند. حتی پدهای دستکش دارای خراش ها و جزئیات حجاری شده زیادی هستند.

فن بیان موت استاندارد است و همانطور که انتظار دارید حرکت می کند. وقتی دیدم کرانچ شکمی او به خوبی با جلیقه تمام بدن مانند این کار می کند شگفت زده شدم. Junkyard دارای مفصل بندی مشابه بسته های چوبی Snake Eyes با موارد زیر است:

  • سر، گردن، میان تنه و ، با مفصل توپی
  • زانوها و پاها چرخان/لولا
  • مچ پا و گردن مفصل دار
  بچه ها می توانند Capybara خود را در Build-A-Bear شخصی سازی کنند

اکثر مفاصل کاملاً خوب حرکت می کنند، اگرچه مفصل زانو پای عقب بسیار سفت است. محل اتصال گردن به بدن یک لولا است که در انتها یک مفصل توپی دارد و حرکت بالا و پایین لولا توسط جلیقه کمی مانع می شود. جلیقه طوری طراحی نشده است که قابل جابجایی باشد، اما می‌توانید پلاستیک را گرم کنید و زبانه‌های جلو و گردن را بردارید تا جلیقه را خارج کنید و این اجازه می‌دهد لولای گردن کمی بهتر حرکت کند. یک شکاف کوچک وجود دارد، اما می توانید با کمی کج ، گردن آن را پنهان کنید. همچنین یقه در هنگام تعویض سر به راحتی قابل جدا شدن است.

رنگ آمیزی روی این فیگورها با چاپ صورت زیبا برای Mutt و برخی انتقال های ظریف از مشکی به لکه های قهوه ای Junk ثابت است. من به خصوص سایه ظریف ساعت پنج موت را دوست دارم. فکر می‌کنم می‌خواهم دندان‌های Junkyard را کمی مسواک بزنم تا آن جزئیات را کمی نمایان کنم.

به طور کلی، این یک بازی خانگی دیگر از Team Classified است و راهی عالی برای پایان دادن به سال گذشته و شروع آن. ترکیب کلاه و ماسک برای Mutt بسیار سرگرم کننده است و Junkyard یکی دیگر از همراهان حیواناتی است که به طرز شگفت انگیزی برای خط اعدام شده است. من واقعاً ایده علامت دست‌ها را دوست دارم، اما از آنجایی که با Junkyard بازی می‌کردم، فکر می‌کردم گزینه بیان خنثی را برای او ترجیح می‌دهم.

شکایت اصلی من از این رقم عدم وجود MAC 10 است اما Marauderinc.com یک مجموعه کوچک عالی از 3 غذای سگ و یک تفنگ با ژورنال جداشدنی و سرکوب کننده ایجاد کرده است که به زیبایی این مجموعه را با قیمت عالی 1.99 دلار تکمیل می کند. دستگیره تپانچه کمی ضخیم است، اما مات می تواند آن را نگه دارد.

من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم چه چیزی در محدوده GI Joe و دوستان حیوان آنها وجود دارد!

منبع: https://thefwoosh.com/2024/01/hasbro-g-i-joe-classified-mutt-and-junkyard-review/