بررسی پیگیری GI Joe Ranked Shadows

پس از سیل ارقام پایان سال انتظار کمی آرامش در محموله های GI Joe Classified داشتم، اما Shadow Tracker این هفته ظاهر شد، بنابراین تصمیم گرفتم یک بررسی عکس اضافی برای سال ارسال کنم. بیایید نگاهی به Shadow Tracker بیندازیم!

Shadow Tracker یک محصول انحصاری Walmart است و در بسته بندی های بدون پلاستیک عرضه می شود. صحنه رندر شده در جلو دارای پس‌زمینه معبد جالبی است و پرتره برداشت جالبی از شخصیت دارد. در اثر هنری، ماهیت نیمه شفاف ماسک وجود ندارد و سوراخ های چشمی وجود دارد که در شکل وجود ندارد. این یک نوع تنوع جالب است که من دوست دارم به شکل شکل داشته باشم. این رقم هیچ اطلاعات زیستی ندارد، اما اطلاعات کمی در صفحه فروش موجود است Hasbropulse.com:

Shadow Tracker برای کبرا به عنوان یک شکارچی و راهنمای طبیعت کار می کند. او با استفاده از غریزه اولیه خود شکار خود را تعقیب می کند: زمزمه های تاریک جنگل را می شنود، قدم های دور را در زمین بوی می دهد و طعم ترس قربانی خود را در باد می چشد. وقتی شکارش پا به جنگل می گذارد، Shadow Tracker فوراً آن را می شناسد و شکار را آغاز می کند.

Shadow Tracker همراه با یک کمان، نوعی افزودنی برای کمان، یک کوله پشتی با یک فلش قابل جابجایی، دو ماسک، یک تبر و یک چاقوی شرور است.

کمان یک قطعه جامد از پلاستیک سیاه و سفید نسبتاً سفت است. یک سیلندر کوچک وجود دارد که می توانید آن را به جلوی کمان وصل کنید. کمی شبیه صدا خفه کن اسلحه است، اما می دانم که منطقی نیست. کمی گوگل باعث می شود فکر کنم ممکن است تثبیت کننده باشد. می توان آن را در یکی از دو قسمتی که در پشت کویر قرار دارد وارد کرد.

از آنجایی که کمان دارای یک رشته ثابت است، کاربرد آن برای ژست های تیراندازی محدود است. تنها ژست کمان واقعاً رضایت‌بخش، حالتی است که او روی جعبه دارد و تیر را روی کمان نگه می‌دارد. ای کاش اگر با ریسمان های پلاستیکی کمان می ساختند، یک کمان را هم می گذاشتند که پیکانی با نخ به عقب کشیده شده بود.

  10 سالگی "یخ زده" را با این محصول جادویی جشن بگیرید

فلش می تواند در بالای تیرک جا شود و کمان می تواند روی پشت گیره کند. تثبیت کننده چاقو و کمان می تواند در هر یک از حلقه های کناری یا پشتی تزیین قرار گیرد. این یک پلاستیک بسیار بادوام است، بنابراین باید جلوی دسته کمان را در جایی که باریک‌تر است فشار دهید و آن را پایین بیاورید.

تبر نیز از پلاستیک مشکی سفت ساخته شده است و می توان آن را با یک حلقه روی ران نگه داشت. جزئیات دقیقی برای این نوع لوازم جانبی وجود دارد.

ماسک‌ها عمدتاً توسط اصطکاک نگه داشته می‌شوند، اما چند میخ نازک وجود دارد که به فرورفتگی‌های فک جمجمه متصل می‌شوند. ماسک جمجمه پلنگ با پد شانه او مطابقت دارد و دارای جزئیات استخوانی تیز است که با شستشوی ظریف برجسته می شود. این یک گزینه سرگرم کننده است.

ماسک زرد شفاف احتمالاً مورد علاقه من است زیرا جزئیات فنی ظریفی در جلو دارد و شما به سختی می توانید صورت را از جمجمه زیر آن تشخیص دهید. این یک جلوه شبح وار و ظاهری بسیار منحصر به فرد است. من دوست داشتم سوراخ های چشم مانند شکل اصلی باز باشد تا بر عمق ماسک تأکید شود و عامل خزش افزایش یابد.

بدن بیشتر استفاده مجدد از زرتان با پوشش سینه جدید، دستکش ساعد، یقه، دامن و سر است. قطعات جدید بسیار خوب با عناصر زارتان کار می کنند، اگرچه او واقعاً با جلیقه یک تکه یک تکه، موهای بلند و دامن ضربه می خورد.

کرانچ شکم توسط جلیقه کاملاً محدود می شود، دامن کمی مانع حرکت پای چپ می شود و موها حرکت سر را هنگام پوشیدن کتک محدود می کند. موهای بلند به گونه ای تراشیده شده است که دور تار بچرخد، اما زمانی که می خواهید سر خود را حرکت دهید و به سمتی که کمان به سمت آن می رود نگاه کنید، بیشتر مانع می شود. یقه یک قطعه جداگانه است که می تواند به نوعی در حرکت سر اختلال ایجاد کند، اما از هر چیز دیگری پیچیده تر است. دامن را نیز می توان به راحتی تغییر مکان داد تا آن را جابجا کند.

رنگ جامد و تمیز است و شست‌وشوهای خوبی روی ماسک‌های پشمالو و صورت جمجمه، یک طرح پلنگی زیبا روی دامن و اسپری بیش از حد روی ترس‌های او وجود دارد. من دوست دارم استخوان های یقه و دستکش مانند جمجمه ها شسته شوند. تنها مشکل این است که زانوبندها مشکی و شلوار سبز هستند، بنابراین دیسک‌های روی مفصل زانو هنگام خم شدن بیرون می‌آیند و باعث می‌شود شکل ناتمام به نظر برسد.

به طور کلی، Shadow Tracker چهره جالبی است و در حالی که من برخی از مشکلات بیانی دارم، طراحی جدید او تا حد زیادی بر این نگرانی ها برتری دارد. من همچنین واقعاً دوست دارم که اگرچه تیم Classified اساساً از ابتدای سری ARAH الهام گرفته است، Shadow Tracker نشان می دهد که آنها مایلند از دوره های دیگر GI Joe الهام بگیرند.

منبع: https://thefwoosh.com/2023/12/hasbro-g-i-joe-classified-shadow-tracker-review/