بررسی تخصصی: Spin Master’s Rubik’s Gridlock

چالش های در حال حرکت برای کل خانواده

  • روی 88 چالش و پازل کار کنید
  • چهار سطح دشواری را امتحان کنید
  • مهارت های حل مسئله را اصلاح کنید

Spin Master’s Rubik’s Gridlock یک چالش جدید برای عاشقان پازل است. بازیکنان با انتخاب یک کارت چالش Gridlock – که دارای تصویری از بلوک های شروع سفید در یک موقعیت خاص است – شروع می کنند – سپس موقعیت بلوک های پازل را روی صفحه بازی تکرار می کنند. پس از قرار دادن بلوک های شروع خود، بازیکنان باید نحوه قرار دادن بقیه را بیابند. از بلوک های روی تخته بدون حرکت دادن اولین قطعات. اگر تمام 11 بلوک، از جمله مهره های شروع، روی صفحه بازی قرار گیرند، بازیکنان برنده این چالش خواهند بود.

44 کارت دو طرفه وجود دارد که موقعیت بلوک های اول را نشان می دهد، بنابراین بازیکنان می توانند از بین 88 چالش مختلف انتخاب کنند. همچنین چهار سطح دشواری، از مبتدی تا متخصص وجود دارد، بنابراین همه افراد خانواده شانس برنده شدن را دارند.

از آنجایی که 88 روش مختلف برای شروع پازل وجود دارد، بازیکنان چالش ها و تجربیات جدیدی با هر بازی خواهند داشت. خانواده‌ها می‌توانند با اضافه ، یک تایمر به هر پازل یا جایگزین ، افرادی که یک قطعه را قرار می‌دهند، چالش‌ها را مطابق میل خود تنظیم کنند.

  پادکست «Earth Rangers Underground» سیاره را به موقع برای روز زمین نجات خواهد داد

علاوه بر راه های مختلف بازی، حمل و نقل بازی آسان است. کاشی‌ها و کارت‌ها به راحتی در جعبه سیاه شیک جای می‌گیرند، بنابراین خانواده‌ها می‌توانند پازل را به مقصد بعدی خود ببرند.

خانواده‌ها می‌توانند Rubik’s Gridlock را به‌عنوان واحد، شریک یا انفرادی شرکت کنند. چالش‌ها برای بچه‌های ۷ سال به بالا طراحی شده‌اند، اما والدین ممکن است با کمک به بچه‌هایشان در یادگیری نحوه چیدمان پازل‌ها وقت خوبی داشته باشند.

خانواده هایی که به دنبال یک پازل جدید برای خانه هستند. هر کسی که به دنبال تقویت مهارت های حل مسئله و نزدیک شدن به موانع از زوایای مختلف است.


قفل شبکه روبیک

پس از برگرداندن یک کارت چالش، موقعیت بلوک های شروع سفید را روی صفحه بازی تکرار کنید.سپس سعی کنید بقیه بلوک ها را بدون حرکت دادن مهره های شروع روی صفحه بازی قرار دهید! 44 کارت پازل دو طرفه، از سطح مبتدی تا متخصص، یا 88 چالش مختلف وجود دارد.منبع: https://thetoyinsider.com/spin-master-rubiks-gridlock-review/