بررسی تخصصی: لگو از زنبورها و کندوها مراقبت می کند

ست دوپلوی مراقبت از زنبور عسل و کهیر لگو مانند عسل شیرین است

  • همراه با 22 عدد
  • مدیریت یک زنبورستان و جمع آوری عسل را به نمایش می گذارد
  • دارای شخصیت های مختلف

این مجموعه LEGO DUPLO صحنه ای از کار کودک و بزرگسال در زنبورستان را به تصویر می کشد. مجموعه‌های DUPLO دارای قطعات بزرگ‌تر (و کمتر) هستند تا بچه‌های کوچک بتوانند ساختن در سطح چالشی مناسب را بیاموزند. 22 قطعه شامل یک بزرگسال، یک کودک، دو زنبور عسل و یک کامیون مزرعه در مجموعه وجود دارد.

مجموعه بازی DUPLO Caring for Bees and Hives نمایشی شاد از کار سخت برای چیزی است که مهم است. مطمئناً بچه‌ها قطعات رنگارنگ و شاد را دوست خواهند داشت، فقط اندازه مناسب دست‌های کوچک، و والدین همدلی و آموزش آنها را دوست خواهند داشت. این دو کارگر، بزرگسال و کودک، رنگ پوست و ویژگی‌های چهره متفاوتی دارند که باعث تشویق زمان‌های مختلف بازی می‌شوند. وقتی صحبت از آشنایی کودکان با موضوعات محیطی از طریق بازی می شود، مجموعه مراقبت از زنبورها و کندوها شروعی عالی است.

  TVC Captain Enoch and Thrawn's Night Troopers Building Pack در فروشگاه دیزنی موجود است

در حالی که این اسباب‌بازی مطمئناً به موضوعات محیطی می‌پردازد و ممکن است بحث‌ها را تشویق کند، هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که خود مجموعه با استفاده از فرآیندهای سازگار با محیط زیست ساخته شده است.

خانه هایی با مزرعه زنبور عسل واقعی؛ کودکانی که زنبورها را دوست دارند یا از آنها می ترسند. گردش برای کودکان نوپا؛ کودکانی که دوست دارند بسازند


مراقبت از زنبور عسل و HIV

در میان کوچولوها در مورد چرخه زندگی برخی از حشرات بسیار مهم سر و صدا ایجاد کنید: زنبورها! LEGO DUPLO Town Caring for Bees and Hives یک مجموعه ساختمانی 22 تکه رنگارنگ است که به کودکان پیش دبستانی کمک می کند تا نحوه زندگی این گرده افشان های ضروری و نحوه ساخت عسل را بیاموزند. کودکان نوپا برای کمک به رشد گل ها را آبیاری می کنند. زنبورها می گیرند…منبع: https://thetoyinsider.com/lego-caring-for-bees-and-beehives-review/