بررسی تانک HasLab HISS رتبه بندی شده توسط GI Joe

کریسمس اوایل امسال با تحویل اولین وسیله نقلیه GI Joe Classified HasLab، تانک HISS فرا رسید. این مجموعه شامل یک وسیله نقلیه عظیم با گزینه های سفارشی سازی متعدد و چهار مینی فیگور است و به قدری خوب بسته بندی شده است که باز ، همه چیز به خودی خود یک فرآیند کاملاً یک فرآیند است. بیایید نگاهی به مخزن HISS بیندازیم!

این مجموعه در یک جعبه دوتایی با کارتن بیرونی با هشدارهای احتیاط و یک جعبه داخلی با گوشه های پلاستیکی برای محافظت از لبه های جعبه عرضه شد. خود جعبه نیز در پلاستیک پیچیده شده است.

تلاش‌های حفاظتی موفقیت‌آمیز بود و جعبه خود یک شگفتی واقعی است با یک نقاشی دیواری زیبا که اطراف طرفین را می‌پیچد، یک لوگوی جالب در بالا و یک طراحی زیبا در پایین که یادآور نقشه‌های قدیمی خودروهای GI Joe است. در دوران وینتیج

در داخل این جعبه دو جعبه کوچکتر وجود دارد که بزرگتر شامل مخزن و یک جعبه نازکتر با تمام اشکال است. جعبه باریک همچنین شامل یک دفترچه راهنمای دستورالعمل و برگه برچسب است.

تمام قطعات مخزن به صورت جداگانه در پلاستیک بسته بندی شده و توسط مواد بسته بندی کارتن تخم مرغ محافظت می شود. همه اینها مرا یاد لورا پالمر می اندازد. این یک مخزن است که در پلاستیک پیچیده شده است.

این تانک دارای دو شیشه جلوی مختلف، یک سپر برجک، دو مجموعه آج، توپ های برجک اضافی، یک توپ جلو و دو قفسه شش موشک قابل جابجایی است.

با شیشه جلوی ساده و آج های کوچکتر می توانید یک HISS به سبک کلاسیک ایجاد کنید.

من فکر می‌کنم هر دو مدل آج در مدل‌های کلاسیک‌تر HISS زیبا به نظر می‌رسند، اما رنگ قرمز در مدل بزرگ‌تر، رنگ قرمز و مشکی‌تر لوازم جانبی اضافی را تکمیل می‌کند.

در کنار روکش‌های بزرگ‌تر، سلاح‌های اضافی و پوشش کابین خلبان جلوه‌ای مدرن‌تر می‌دهند.

موشک ها به دریچه های گرد نزدیک پشت آج ها متصل می شوند. درپوش ها باز می شوند و موشک ها به سوکت متصل می شوند.

اسلحه های اصلی به طور مستقل می چرخند و با ضامن دار عمل می کنند. عکس زیر انتهای افراطی حرکت هر دو اسلحه را نشان می دهد که به سمت پایین و چرخش تمام مسیر به عقب به سمت عقب حرکت می کنند.

غلاف های موشک حاوی شش موشک است که روی گیره های استخوانی شکل سگ قدیمی نصب شده اند. آنها خوب جا می شوند، اما کمی روی مچ پا تکان می خورند.

غلاف های موشک می توانند از بدنه تانک به سمت بیرون کشیده شده و بچرخند.

سپر برجک کمی محافظت بیشتری به تیرانداز می دهد. به سادگی روی برجک می چسبد، اما به خوبی در آنجا باقی می ماند. اسلحه های برجک اضافی (که در نقشه ها “Hissrupter” نامیده می شود) به سوراخ هایی روی خود برجک متصل می شوند تا بچرخند و به بالا و پایین بچرخند و بتوانند از افکت های انفجار خط استفاده کنند. توپ های اصلی (توپ های دوبل دیابلو) دارای دید جلویی چرخشی هستند که تیرانداز می تواند آن را نگه دارد. هیچ افکت انفجاری با توپ های اصلی کار نکردم.

  این بازی‌های جدید آمادگی برای مدرسه از Briarpatch یادگیری را سرگرم‌کننده می‌کند

برجک می‌تواند بیرون بیاید تا بتوانید داخل آن را ببینید که وقتی رمپ عقب را باز می‌کنید قرمز روشن می‌شود. در قسمت پشتی یک صندلی وجود دارد که کمی بالا و پایین می کند و یک قفسه برای نگه داشتن سلاح. این یک نقطه عالی برای شخصیت Tactician است، اگرچه من به نوعی آرزو می کنم که او یک ترمینال یا رایانه ای داشت که بتواند از آن استفاده کند و به رک متصل باشد.

شیشه‌های جلو برای دسترسی سوار به سمت بالا لولا می‌شوند و با کمی تلاش روشن و خاموش می‌شوند، اما تعویض آن کمی ترسناک است. این فقط یک مچ پا است، بنابراین می ترسم آن را بشکنم. نسخه مدرن تر دارای پانل ها و درهایی به سبک بال مرغانی است که روی لولا باز می شوند.

کابین خلبان دارای مانیتورهای روشن و دو کنترل مفصلی است. کابین خلبان مجهز به مهار پنج نقطه ای است که در سگک در وسط شکاف می کند و می تواند به هم بچسبد. مقداری شلی در تسمه وجود دارد، اما نه در سر یا کمربند مرکزی، بنابراین اتصال راننده و بستن سگک دشوار است.

عملکرد روشنایی دارای هشت تنظیم است که توسط یک دکمه که در زیر کابین خلبان قرار دارد فعال می شود. اصولاً باید از هر هشت تا بگذری تا به چیزی که می‌خواهی برسی. بعد از حدود ده دقیقه از بین می‌رود و احساس می‌کنم جلای زیادی به کل ظاهر می‌افزاید.

همچنین یک پانل قابل جابجایی در پشت کابین وجود دارد که موتوری را نشان می دهد که با رنگ نقره ای فلزی براق با جزئیات لوله پلاستیکی قرمز رنگ شده است.

آج های مخزن دارای جزئیات عالی هستند و در صورت فشار دادن مخزن، لاستیکی و رول می شوند.

یک قلاب بکسل در زیر عرشه عقب پنهان شده است که از طریق لولاها باز می شود.

فنجان چانه (که در پلان Twin Hissintegrators نامیده می شود) در جایی که زیر بینی وصل می شود و به بالا و پایین لولا می شود می چرخد. یک اثر اکسیداسیون فلزی بنفش بر روی چانه و بشکه های اصلی وجود دارد و بشکه ها دارای اثرات انفجار استاندارد نیستند.

نردبان های طرفین را می توان پایین آورد.

  Imagina Esto توسط ink_visuals

هر سه چهره خدمه در یک جعبه پلاستیکی آزاد با سینی و سینی فیگور داخل آن قرار دارند. راننده و توپچی دارای جعبه هنری بیرونی در جلو هستند.

جعبه Tactician دارای آثار هنری و امضای ران رودات، یکی از طراحان اصلی خط GI Joe است.

Cobra Commander با یک کارت قدیمی بسیار زیبا می آید. خیلی عالی است، تصمیم گرفتم هنوز آن را باز نکنم، بنابراین اگر روی آن کلیک کردید و منتظر عکس هایی از این شکل در عمل هستید، عذرخواهی می کنم.

Pilot و Tactician بر اساس یک بدنه ساخته شده‌اند و بدنه بزرگ‌تری دارند، اما یونیفرم پایه شبیه سربازان کبرا از قبل در خط است، با این تفاوت که آن‌ها را در ناحیه دوسر بازو تحت فشار قرار می‌دهد. چکمه‌ها نوعی چکمه‌های زره‌دار با تکنولوژی بالا هستند که دارای جزئیات جالب زیادی هستند.

سینه دارای یک روکش نرم با مهر و موم بزرگ کبری روی سینه است. روکش شانه ها و سینه را می پوشاند، اما همچنان به حرکت شکم اجازه می دهد.

مفصل بندی استاندارد سبک طبقه بندی شده با:

  • شانه‌ها، مچ‌ها، ، و مچ پاهای چرخشی/ مفصلی
  • آرنج ها و زانوهای دو لولایی
  • برش چرخشی عضلات دوسر، ران و مچ پا
  • توپ و سوکت در پایین گردن، سر و کمر
  • میان تنه مفصلی، ران و ، برگردان

تیرانداز به دنبال استفاده از برخی از قسمت های Cobra Valkyrie با سر جدید، پاهای جدید و پوشش جدید است. متأسفانه، او برخی از مشکلات مفصلی را از Valkyrie به ارث برده است و مفصل میانی تنه واقعا سفت است و دامنه حرکتی زیادی را ارائه نمی دهد.

هر سه شخصیت یک جفت مشت دریافت می کنند. مشت‌ها به راحتی به هم می‌چسبند و مفصل لولا ندارند و فقط می‌چرخند. آنها بدون برداشتن دستبند خود روی دست راست خلبان و تاکتیکی نمی پرند، اما توپچی می تواند آن را با مشت نگه دارد.

این ارقام همه با یک تپانچه و یک تفنگ سرنیزه ارائه می شوند. اسلحه ها به خوبی در دست ها و غلاف به خوبی جا می گیرند. رک بگویم، تفنگ دردناک است. دسته از دو طرف پیچیده شده است، بنابراین به سختی می توانید دستان خود را در آن قرار دهید و دست ها از پلاستیک بسیار بادوام ساخته شده اند. به خصوص برای دست های بزرگتر مردان سخت است. این تفنگ دارای یک خشاب قابل جابجایی است که در جای خود محکم می ماند.

  Headlock Studios Neo-Lash توسط Mutant Vinyl Hardcore x Unbox Industries

تیرانداز تعدادی لوازم جانبی سرگرم کننده از جمله بیل، چکش و تفنگ بزرگتر با خشاب گرد بزرگ دریافت می کند.

تفنگ بزرگ‌تر با راننده و تاکتیک‌کار کمی بهتر کار می‌کند، زیرا دستگیره دست تیرانداز کوچک‌تر را دراز می‌کند.

رنگ روی این سه رنگ کاملاً جامد است با برخی درخشش‌ها و فلزات زیبا، اما به دلیل نقره‌ای روی گیره، مقداری رگه روی ماسک توپچی دیده می‌شود. در برخی عکس ها به نوعی حس بینی براق را القا می کند.

به طور کلی، این مجموعه فقط بسیار عالی است. وسیله نقلیه عظیم است، تقریباً به اندازه یک نوزاد کوچک، اما هنوز هم به راحتی در قفسه کتاب من جای می گیرد. این قطعا یک قطعه بیانیه است و من سعی می کنم به بهترین راه برای نمایش آن فکر کنم، به خصوص با خدمه آتش نشانی و اس ام اس های قابل یدک کشی در راه.

تقریباً آرزو می‌کنم یک دومی داشته باشم تا بتوانم یکی را به سبک کلاسیک و دیگری را با لمس‌های مدرن و سلاح‌های اضافی به نمایش بگذارم. باز ، این مجموعه بسیار سرگرم کننده بود، چیزهای زیادی وجود داشت که کمی شبیه یکی از آن جعبه های شگفت انگیز گنج با چندین پله بود. در اینجا چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد که من فرصت کافی برای انجام کامل آن را در عکس‌های امروزی نداده‌ام، اما مطمئن هستم که در بسیاری از عکس‌برداری‌های بعدی نیز دیده می‌شود.

منبع: https://thefwoosh.com/2023/12/hasbro-g-i-joe-classified-haslab-h-i-s-s-tank/