با Mickey’s Roarin’ Safari Dino به یک ماجراجویی الهام گرفته از دیزنی بروید

وای! دوستداران دایناسور می توانند سناریوهای سافاری دیزنی جونیور را بازسازی کنند خانه بازی میکی موس سریال‌ها یا با کمک کمی از دوستان آشنا و برخی جلوه‌های صوتی، به ماجراجویی‌های سافاری خود در خانه بروند.

Roarin’ Safari Disney Junior Mickey Mouse دایناسور از Just Play با یک دایناسور پلاستیکی بزرگ 16 اینچی و سه شکل عرضه می شود. میکی موس، مینی ماوس و دانلد داک لباس‌های سافاری شبیه به لباس‌های پوشیده شده در فصل 2، اپیزود 16 Disney Junior می‌پوشند. خانه بازی میکی موسکه برای پخش در دیزنی + موجود است.

شخصیت ها همچنین دارای چندین نقطه بیان هستند. بچه‌ها می‌توانند دست‌ها، سر و کمر خود را حرکت دهند تا فیگورهای Disney Junior بایستند یا بنشینند.

سه شکل و یک دایناسور گنجانده شده است. | منبع: فقط بازی کنید

خود دایناسور روشن، رنگارنگ و محکم است. حتی از شکل نمادین میکی موس در امتداد دم و روی دسته برای سرگرمی کامل Disney Junior برخوردار است. بچه‌ها می‌توانند دست‌های دایناسور را بالا و پایین ببرند، و چهار چرخ چرخان آزاد در زیر پای خود دارد، بنابراین بچه‌ها می‌توانند آن را روی کف‌های چوبی سخت یا بیرون در پاسیو بچرخانند. آن را به عنوان یک دایناسور غلتکی در نظر بگیرید!

وقتی بچه‌ها دایناسور را با دم به عقب یا جلو هل می‌دهند، به نظر می‌رسد که در حال برداشتن گام‌های غول‌پیکر است. صدای کوبیدن، کوبیدن و کوبیدن از دایناسور می آید که در حال غلتیدن است.

کودکان می توانند شخصیت مورد علاقه خود را روی زین قرار دهند. | منبع: فقط بازی کنید

بچه ها همچنین می توانند فیگورهای 3 اینچی میکی، دونالد و مینی را روی زین دایناسور با تم سافاری قرار دهند. جایی برای یک چهره ایستاده در وسط وجود دارد، در حالی که دیگری می تواند روی صندلی پلاستیکی کوچک بنشیند. شکل‌ها برای قرار دادن در هر مکان بسیار مناسب هستند، زیرا کودک شما می‌تواند دایناسور را بچرخاند یا آن را بچرخاند بدون اینکه شخصیت‌ها از جای خود خارج شوند.

  مجموعه‌های جدید Play-Doh برای بازی در روزهای برفی عالی هستند

عاشق دایناسور کوچک شما می تواند زبانه پشت زین را فشار دهد و دهان دایناسور را نیز تماشا کند که باز و بسته می شود! هر بار که بچه‌ها را فشار می‌دهند، ناله‌های دایناسورهای مختلف و حتی چند جمله از میکی موس را می‌شنوند.

این اسباب‌بازی بازی تخیلی را تشویق می‌کند زیرا کودکان می‌توانند چندین سناریو مختلف با مضمون سافاری یا دیگر سناریوهای ماجراجویی را برای فیگورهای خود ایجاد کنند. بچه‌ها همچنین می‌توانند برخی از مهارت‌های حرکتی درشت را هنگام ایستادن تقویت کنند و دایناسور را هل دهند یا در حالی که دایناسور در خانه اسکیت می‌زند، در کنارش بدوند.

اگرچه دهان دایناسور با دندان های پلاستیکی پوشانده شده است، اما اگر کسی انگشتان خود را در آن فرو کند، به آرامی بسته می شود. و اگر به دنبال یک اسباب بازی آرام هستید، بچه ها همچنان بدون جلوه های صوتی سرگرم خواهند شد! اگر اسباب‌بازی برداشته شود، بچه‌ها همچنان می‌توانند دایناسور را روی چرخ‌ها فشار دهند، دهانش را باز و بسته کنند، بازوهای دایناسور را قرار دهند و شخصیت‌ها را دور زین حرکت دهند.

شما می توانید جلوه های صوتی را قبل از خرید تست کنید! | منبع: فقط بازی کنید

از آنجایی که دایناسور بسیار بزرگ است، ممکن است کمی سخت باشد که کل تیم سافاری را در ماشین سوار کنید یا برای شام بیرون بیایید. با این حال، اگر کودک شما هنوز در حال و هوای کاوش است، می‌تواند به راحتی مجسمه‌های دونالد، میکی و مینی با تم سافاری را به هر رویداد یا مکانی بیاورد.

هر جزء از اسباب بازی به طور ایمن بسته بندی شده است، بنابراین ممکن است کمی طول بکشد تا میکی و دوستانش از جعبه خارج شوند. اگر می‌دانید که کوچولوی شما برای این اسباب‌بازی روی ماه می‌رود، قبل از قرار دادن دایناسور برای یک سافاری سرگرم‌کننده، آن را از روی گیره‌ها جدا کنید! این اسباب بازی برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، اما کودکان کوچکتر با توانایی گرفتن اشیاء بزرگتر می توانند از این اسباب بازی لذت ببرند یا از تماشای بازی خواهر و برادر خود لذت ببرند.

  چهار Bearabuddies جدید از Bearaby راحتی دنج را برای بزرگسالان به ارمغان می آورند

طرفداران Disney Junior می توانند قسمت سافاری زیر را تماشا کنند تا برای بازی دایناسور خود آماده شوند!

منبع: https://thetoyinsider.com/mickeys-roarin-safari-dino-review/