با کیت های 5 دقیقه ای کاردستی خود را بیان کنید

کودکان و هنرمندان اکنون می توانند آن را بازسازی کنند کاردستی 5 دقیقه ای ویدیوها در خانه خودشان، بدون اینکه والدین مجبور باشند همه لوازم را ردیابی کنند. مجموعه جدیدی از بسته‌های فعالیت صنایع دستی ۵ دقیقه‌ای، بر اساس صنایع دستی ۵ دقیقه‌ای از TheSoul Publishing وجود دارد، و دست‌سازان اکنون می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند.

کیت‌های DIY جدید برای صنایع دستی با علایق مختلف طراحی شده است. این مجموعه شامل هفت کیت مختلف صنایع دستی است که همه در Walmart موجود است! کیت های DIY نیز به صورت آنلاین برای خانواده هایی در دسترس است که از خلق ، با هم لذت می برند اما زمانی برای رفتن به فروشگاه ندارند.

کیت دستبند | منبع: Walmart

کیت ساخت دستبند کاردستی 5 دقیقه ای شامل 20 مهره رنگارنگ، 15 مهره سوراخ بزرگ، دو دستبند زنجیر مار، سه طناب دستبند و یک کیت سازمان دهنده پلاستیکی است. علاقه مندان به جواهرات می توانند دستبندهای منحصر به فردی بسازند و از استایل خود اطمینان داشته باشند و در عین حال هماهنگی دست و چشم خود را تقویت کنند.

کیت دست ساز گچ | منبع: Walmart

کیت ساخت گچ 5 دقیقه ای DIY می تواند منجر به خنده های جدی یا لحظات احساسی شود. این کیت شامل همه چیزهایی است که برای ایجاد یادگاری های سنگی لازم است، مانند پودر ریخته گری، مخلوط سنگ ریخته گری، کاغذ سنباده، چاقوی حکاکی، دستکش و موارد دیگر.

کیت لوازم صنایع دستی | منبع: Walmart

اگر کوچولوی شما دوست دارد با همه چیز چیزی بسازد، کیت لوازم صنایع دستی 5 دقیقه ای 1000 تکه به او کمک می کند تا به راحتی از تخیل خود استفاده کند. این کیت شامل وسایل مختلفی است که کودکان می توانند از آنها برای ابراز احساسات و تقویت مهارت های حرکتی ظریف خود استفاده کنند. لوله پاک کن های کرکی، دیسک های چوبی، پوم پوم ها، نگین های پلاستیکی، چشم های گوگلی، دکمه ها، قرقره های نخ، سوزن های خیاطی، قیچی، مهره های چوبی، نخ های الاستیک، عناصر رنگارنگ و موارد دیگر گنجانده شده است.

  13 بهترین اسباب بازی آبی زیر 100 دلار برای خنک نگه داشتن کودکان نوپا در تابستان

کیت بستنی Squishy | منبع: Walmart

یک کیت 5 دقیقه ای بستنی آرتیزان نیز وجود دارد. این کیت حاوی همه چیزهایی است که برای ایجاد ، و تبدیل آن به بستنی شبیه به آن نیاز است. بچه ها همزمان با یادگیری علم ایجاد ،، بازی حسی را دوست خواهند داشت!

کیت بطری آب | منبع: Walmart

این مجموعه شامل دو کاردستی مرتبط با بطری آب است، بنابراین کودک شما می تواند بطری آب خود را تزئین کند و با هر جرعه ای احساس اعتماد به نفس کند. کیت آبی بطری من را تزئین کنید، شامل یک بطری آب نقره‌ای 16.9 اونسی با رویه آبی، برچسب‌های دایناسور، برچسب‌های فضانوردی ضد آب، برچسب‌های هماهنگ رنگ و سایر برچسب‌های سرگرم‌کننده است. به همین ترتیب، کیت صورتی بطری من را تزئین کنید، شامل همان بطری آب با درپوش صورتی، برچسب‌های سنگ‌های قیمتی، برچسب‌های تکشاخ ضد آب و سایر برچسب‌های سرگرم‌کننده است. هر دو کیت دارای یک کارابین، برچسب های خود رنگ و چهار نشانگر دائمی هستند.

کیت نقاشی سنگ | منبع: Walmart

آخرین کیت کاردستی 5 دقیقه ای این مجموعه، کیت نقاشی سنگ است. صنایع دستی می توانند 10 سنگ رودخانه طبیعی را با هر 6 رنگ رنگ و 5 رنگ درخشان در تاریکی رنگ آمیزی کنند. این کیت همچنین شامل برس ها و برچسب های انتقال است.

هر کیت کاردستی شامل یک کتابچه آموزشی است، اما کودکان تشویق می‌شوند که تخیل خود را آزاد کنند و هر چیزی را که به ذهنشان می‌رسد خلق کنند.

خانواده ها و دوستان می توانند کیت های 5 دقیقه ای کاردستی را هم اکنون در لینک زیر خریداری کنند. کاردستی مبارک!


کیت ساخت دستبند 5 دقیقه ای

این کیت ساخت دستبند با الهام از ویدیوهای 5 دقیقه ای Craft، حاوی همه چیزهایی است که برای ساختن یک دستبند زیبا و رنگارنگ نیاز دارید! همراه با مهره ها، دستبندهای زنجیره ای، طناب های دستبند، دفترچه راهنمای دستورالعمل و کیت ذخیره سازی عرضه می شود. این بخشی از مجموعه ای بزرگتر از کیت های 5 دقیقه ای فعالیت صنایع دستی است.

  بچه ها می توانند کتاب های جدید بر اساس آثار منتشر نشده دکتر سوس بخوانندمنبع: https://thetoyinsider.com/5-minute-crafts-kits-news/