با پیوستن به چالش بزرگ مهربانی Kids for Peace، مثبت اندیشی را گسترش دهید

انتشار مهربانی یک عمل کوچک است که تاثیر زیادی بر اطرافیان ما دارد. دانش‌آموزان می‌توانند از طریق چالش سالانه Kids for Peace، The Great Kindness Challenge، نظرات مثبت خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. با حمایت مالی OOLY، یک برند لوازم هنری و صنایع دستی، 20 میلیون نفر در سراسر جهان برای انجام اعمال مهربانانه در هفته 22 ژانویه متحد خواهند شد.

چالش بزرگ مهربانی با هدف جلوگیری از قلدری با تشویق کودکان به انجام اعمال محبت آمیز به مدت یک هفته انجام می شود. بیش از 40000 مدرسه تلاش خواهند کرد تا چک لیست 50 ماده ای چالش را تکمیل کنند که شامل اهدافی مانند کمک به معلمان در انجام یک کار، مطالعه برای همکلاسی های جوان تر و نشستن با افراد جدید به موقع ناهار است.

OOLY از چالش و شرکت کنندگان آن با ارائه موارد ویژه برای کمک به کودکان برای تکمیل چک لیست خود پشتیبانی می کند. دانش‌آموزان و مربیان می‌توانند با دو بسته با نسخه‌های محدود Create Kindness و سه جعبه جایزه Kids for Peace، مثبت‌اندیشی را گسترش دهند. Kids for Peace بخشی از تمام فروش ها را دریافت خواهند کرد و محصولات در ooly.com/kidsforpeace در دسترس هستند.

  "Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin" ماه آینده در AppleTV+ نمایش داده می شود

بچه‌ها می‌توانند با رویدادهای آغازین ویژه در کارلزبد، کالیفرنیا، مثبت‌اندیشی را در خارج از کلاس درس پخش کنند. دانش‌آموزان می‌توانند از یک روز مهربانی در طول راه‌اندازی جامعه چالش بزرگ مهربانی در Carlsbad Strawberry Fields در 20 ژانویه لذت ببرند. جوامع می‌توانند با فعالیت‌های پرانرژی اضافی، مانند روزهای روح و پروژه‌های خدماتی در سطح مدرسه، در هفته 22 ژانویه گرد هم آیند.

کودکان می توانند با شرکت در چالش بزرگ مهربانی اعمال محبت آمیز انجام دهند. مربیان می توانند مدارس خود را ثبت کنند و با ثبت نام رایگان در thegreatkindnesschallenge.org، بسته های ابزار مهربانی و چک لیست ها را دریافت کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/kids-for-peace-the-great-kindness-challenge-news/