با مدل جدید Cyberquad، کودکان بر جاده ها مسلط خواهند شد

Radio Flyer و Tesla دوباره با هم متحد می شوند تا Cyberquad به روز شده برای کودکان را راه اندازی کنند.

بچه های همه نسل ها رادیو فلایر را می شناسند و دوست دارند. این شرکت 100 سال است که واگن های قرمز کوچک، دوچرخه، اسکوتر و غیره تولید می کند. با مشارکت تسلا، Radio Flyer اکنون نسخه به روز شده Cyberquad برای کودکان را ارائه می دهد. مدل 915 دارای ویژگی های ایمنی به روز شده در کنار طراحی منحصر به فرد نسخه اصلی است.

مدل جدید 915 هم اکنون موجود است. | منبع: رادیو فلایر/تسلا

915 Cyberquad برای کودکان با الهام از Cybertruck تسلا، دارای همان قاب فولادی، لاستیک‌های پنوماتیک لاستیکی پرفشار و موتور 500 واتی مانند 914 اصلی است. این وسیله نقلیه به حداکثر سرعت 10 کیلومتر در ساعت می رسد و برای کودکان طراحی شده است. 9 سال به بالا. رانندگان جوان می توانند وسیله نقلیه را به جلو یا عقب هدایت کنند و میله های نور LED به عنوان چراغ های جلو و عقب عمل می کنند.

سواری نامزد TOTY برای مطابقت با استانداردهای ایمنی اسباب بازی به روز شده است. مدل 915 Cyberquad for Kids بر اساس مدل اصلی 914 با ویژگی‌های جدیدی مانند جایگزینی فنر عقب با یک لوله فولادی طراحی شده برای محکم نگه داشتن قاب عقب، اطلاعات اضافی در مورد عملکرد ایمن خودرو و موارد دیگر ساخته شده است.

مدل جدید 915 Cyberquad برای کودکان اکنون به صورت انحصاری از فروشگاه آنلاین تسلا با قیمت 1900 دلار در دسترس است. ارسال سفارشات باید اواخر این ماه آغاز شود. بچه ها با این Cyberquad جدید می توانند تا 15 مایل سفر کنند!

  20 عدد از بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی در ایران آپدیت سال 1402 تصفیه هوا چی بخرم؟ | pantaplasma


سایبرکواد برای کودکان مدل 915

Cyberquad for Kids دارای یک قاب فولادی، میله های نور LED، صندلی پددار و موارد دیگر است. این وسیله نقلیه می تواند به حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت برسد و برد آن تا 15 مایل است. مدل 915 با ویژگی های ایمنی به روز شده از جمله تغییرات در قاب عقب عرضه می شود.منبع: https://thetoyinsider.com/cyberquad-model-915-launch/