با مجموعه Boogie Board Forest Friends، به بچه‌ها اجازه دهید تا با رضایت دلخواه خود به کار بپردازند

آن سوی رودخانه و از میان جنگل، همه دوستان جنگلی به سمت خانه مادربزرگ می روند!

اکنون که تعطیلات نزدیک است، آماده شدن برای سفر با ماشین شما یک سوال بسیار مهم را ایجاد می کند: چه اسباب بازی هایی کودکان را در صندلی عقب مشغول کرده و سرگرم خواهند کرد؟

قبل از متوسل شدن به صفحه نمایش، Boogie Board عالی است – و بانمکترین – راه حلی برای برانگیختن خلاقیت کودکان در انواع محیط ها با مجموعه Sketch Pals Forest Friends.

بچه‌های 4 ساله به بالا با بازی Izzie the Owl، Morris the Moose و Felix the Fox، می‌توانند از صفحه لمسی Boogie Boards برای کشیدن هر چیزی که قلب کوچکشان می‌خواهد استفاده کنند، سپس بینی حیوانات را فشار دهند تا پاک شود و همه چیز از نو شروع شود. برای لذت بی پایان

آنها نه تنها برای سفرهای جاده ای کوچک و سبک هستند، بلکه یک گیره برای اتصال به هر کیف یا کوله پشتی دارند تا احتمالاً مؤثرترین اسباب بازی مسافرتی باشند. والدین می خواهند از این ویژگی استفاده کنند زیرا اگر دوست جنگلی آنها گم شود فرزندان شما دلشان می سوزد.

اگرچه این دوستان طراحی شایان ستایش با یک خودکار برای نقاشی کودکان همراه هستند، آنها واقعاً می توانند از هر چیزی، حتی انگشتان کوچک، برای ایجاد هر چیزی از شکل های چوبی گرفته تا دایره استفاده کنند. لبخند بزنید، سری تکان دهید و به آنها بگویید که چه پرتره خانوادگی شگفت انگیزی کشیده اند.

بهترین بخش در مورد این مجموعه این است که حیوانات به قدری بامزه هستند که بچه‌ها می‌خواهند برای سرگرم ، آن‌ها به همراه خلاق کامل خود برگردند. این می تواند شروع یک سرگرمی مادام العمر باشد.

  فروش سهام باقیمانده The Yokai Bone Brawler Evil Jack-O-Lantern

و برای بچه های کوچک مدرسه، ممکن است فرصتی برای والدین باشد تا یادگیری و تکالیف را سرگرم کننده کنند! پس از امتحان ، آنها، من کاملاً معتقدم که اگر پدرم از دوستی از جنگل می خواست که ساعت 3 صبح سر میز آشپزخانه به من ریاضی یاد دهد، یک مهندس هوافضا بودم.

با تنها 19.99 دلار، بچه ها می توانند احساس کنند که در حال کمپینگ در فضای باز با این موجودات جنگلی در کنارشان هستند. خوب، عملا، اما بدون کنه، و با همان هیجان.


SKECH PALS دوستان جنگل

از بین سه دوست ، کلیپ‌رو، فلیکس روباه، موریس گوزن یا ایزی جغد را انتخاب کنید. هر کدام یک قلم و گیره‌ها روی کوله‌پشتی یا صندلی‌های ماشین دارند تا سرگرمی بدون صفحه نمایش در حال حرکت باشند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/sketch-pals-forest-friends-review/