با مجموعه های کوچک MGA Miniverse Make It دنیای کوچک رویاهای خود را ایجاد کنید

اگر شما و فرزندانتان عاشق چیزهای کوچک شایان ستایش هستید (و به دنبال یک کاردستی جدید برای امتحان هستید)، شاید وقت آن رسیده است که شروع به جمع آوری و ساختن دنیایی از چیزهای کوچک کنید!

MGA Entertainment خط MGA Miniverse را ایجاد کرد که دارای مینی‌های مختلفی از غذا و سبک زندگی است که می‌توانید در خانه درست کنید. با مجموعه Make It Mini، سازنده و کلکسیونر درونی خود را هدایت کنید و عشق خود را به نسخه های کوچک و مینیاتوری اشیاء واقعی مهار کنید.

مینی کلکسیون های Food Diner Series 2، مینی کلکسیون های Food Cafe Series 2، و مینی کلکسیون های Lifestyle Series 1 همگی دارای مینی های مختلف با موضوع غذا یا سبک زندگی هستند که اشیای کوچک شایان ستایش با کیفیت را با سرگرمی و شگفتی محصولات مرموز ترکیب می کنند. چندین نسخه کوچک مختلف از غذا و اقلام خانگی وجود دارد که می‌توانید آنها را باز کنید، اما تا زمانی که ظرف را باز نکنید، نمی‌دانید می‌خواهید چه بسازید. تمام “مواد تشکیل دهنده” مینی های الهام گرفته شده از غذا یا اجزای تشکیل دهنده مینی سبک زندگی شما (و رزینی که برای چسباندن آنها به هم استفاده می شود) در بسته بندی های کاغذی متفاوتی قرار دارند که همگی با موضوع این مورد طراحی شده اند.

دو نسخه متفاوت از دستورالعمل ها وجود دارد. هر مینی یک کتابچه رنگارنگ با دستورالعمل‌های ارائه شده در تصاویر و مراحل آسان و همچنین یک کتابچه سیاه و سفید ارائه می‌شود که دستورالعمل‌های نوشتاری عمومی‌تری را به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی ارائه می‌دهد.

کلکسیون های Make It Mini Food Diner Series 2 شامل چندین غذای کوچک مختلف، مانند اسپلیت موز، تیرامیسو، کیک تولد، تارت میوه، رامن، پیتزای گیاهی و دوباره می شود. برخی از Mini ممکن است “مواد تشکیل دهنده” بیشتری نسبت به سایرین داشته باشند، اما همچنان به همان اندازه سرگرم کننده هستند. به عنوان مثال، راویولی با یک بشقاب و چنگال، ماکارونی “سس” (رزین)، پاستا، پارمزان و ریحان عرضه می شود. تارت های میوه ای با چند ماده اضافی برای چیدن عرضه می شوند، مانند یک بشقاب غذاخوری، قاشق، خامه (رزین)، فنجان های کوچک تارت، توت فرنگی، زغال اخته و تمشک.

  بچه‌ها می‌توانند ماکت کوچکی از اسپاگتی بادی وروجک بسازند

مینی غذاخوری سری 2 Make It یک کیک لیمویی مینیاتوری نیز دارد. هنگامی که کیک لیمو را درست می کنید، موچین، پایه کیک، چنگال، “فراستینگ” (رزین)، اسپرینکل ها و یک لیمو دریافت می کنید. دستورالعمل‌ها می‌گوید کیک را از روی کیک جدا کنید، فراستینگ را روی کیک بریزید و با استفاده از موچین پاشش‌ها را روی کیک و لیموها را کنار آن قرار دهید. با این حال، به جای آن می توانید به ماهیچه های خلاق خود اعتماد کنید و از آبپاش یا لیمو برای تزئین کیک هر طور که دوست دارید استفاده کنید.

مجموعه‌های کوچک MGA Miniverse Make It Mini Lifestyle Series 1 شامل شمع‌های کوچک، گیاهان، کاسه‌های ماهی، تراریوم‌های آویزان و غیره هستند. اگر جعبه آکواریوم مینی را باز کنید، جزئیات با مضمون زیبایی را خواهید دید، مانند رزین در بطری با برچسب “Fresh H2O, Aqua Sun Co.” و بسته بندی ساخته شده از روزنامه های جعلی (پست کوچک). ماهی کوچولو در بسته بندی به همان اندازه کوچک عرضه می شود. از بسته بندی تا محصول نهایی، ایجاد مینی ها یک تجربه همهجانبه است!

مجموعه‌های Miniverse Make It Mini Food Cafe Series 2 MGA شامل پاپ کورن، سوپ الفبا، شناور بستنی، ناچوس ذرت زرد و غیره است. نوشیدنی های کوچکی مانند نوشابه پرتقال انگور نیز وجود دارد. نوشابه انگور با یک فنجان شفاف، یک نی، نوشابه انگور بنفش (رزین) و یک کیسه فنجان بستنی عرضه می شود. طبق دستورالعمل، علاقه مندان مینی باید فنجان را با نوشابه پر کنند، یخ را با موچین اضافه کنند، درب و نی را بگذارند و بگذارند رزین سفت شود. اما می توانید کمی رزین داخل آن بریزید و سپس یخ اضافه کنید و این کار را تکرار کنید یا نوشیدنی ای بنوشید که بیشتر یخ است.

برای هر Mini، رزین 5-10 دقیقه برای پخت نیاز دارد. برخی از مینی‌ها از شما می‌خواهند که صبر کنید تا سفت شوند تا بتوانید قطعه دیگری را با موچین اضافه کنید، در حالی که برخی دیگر پس از گذاشتن آنها برای سفت شدن تمام می‌شوند. استفاده از نور روز یا نور UV به سخت شدن رزین کمک می کند. ممکن است هنگام ریختن یا فشار دادن رزین از بطری چند حباب ظاهر شود، اما یک راه حل ساده وجود دارد! به سادگی حباب ها را با موچین بریزید. اقدامات احتیاطی زیادی در هنگام کار با رزین وجود دارد و همه آنها در دستورالعمل ذکر شده است. اگر با کودکی مجسمه می سازید، فقط مطمئن شوید که در هنگام دست زدن به رزین بر آنها نظارت کنید. عینک و دستکش پیشنهاد می شود اما شامل نمی شود.

  بازیگران FANTASTIC FOUR استودیو مارول فاش شد!

ظروف نیز راحت هستند، زیرا آنها به عنوان انبار و مکانی برای نمایش مینی شما پس از ساخته شدن دو برابر می شوند. سری Miniverse Make it Mini Food Diner از MGA با یک میز کوچک عرضه می شود که می توانید غذای خود را روی آن قرار دهید.

Make It Minis می تواند به تقویت مهارت های حرکتی ظریف، مهارت های تمرکز، صبر و درک مطلب کمک کند. کودکان باید از موچین برای قرار دادن قطعات مینی ست با دقت استفاده کنند، زیرا اجزای آن بسیار بسیار کوچک هستند. کودکان همچنین باید قبل از رفتن به مرحله بعدی بر روی کاری که در دست دارند تمرکز کنند، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد تا قطعات به درستی کنار هم قرار گیرند (باز هم چون بسیار کوچک هستند). این به بچه‌ها یاد می‌دهد که صبور باشند، به‌ویژه اگر یک مینی بگیرند که باید منتظر بماند تا رزین قبل از رفتن به مرحله بعدی خشک شود. شما همچنین ممکن است شاهد افزایش اعتماد به نفس باشید زیرا آنها چیزی را از ابتدا تا انتها می سازند. برداشتن قطعات جداگانه و ساخت موفقیت آمیز یک محصول بزرگتر می تواند بر عزت نفس کودک تأثیر بگذارد. بنابراین این محصول تمرین خوبی برای تعریف و انجام یک کار است.

اگر فرزندتان عاشق تماشای جعبه گشایی افراد و ساخت Minis در TikTok است، از او بخواهید که کاری را که انجام می دهد انجام دهد، انگار پشت دوربین است. این باعث می‌شود فرزندتان به فکر ، در مورد اعمال خود بیاندیشد و برای هر مرحله علت و معلولی ارائه کند (و اگر خودتان تمایلی به ایجاد آن ندارید، بهانه‌ای برای بازی در نقش یک عضو مجذوب شده از مخاطبان به شما می‌دهد). اگر واقعاً می خواهید از قدرت تخیل خود استفاده کنید، حتی می توانید چندین مینی مختلف بخرید و مینی های ترکیبی خود را به سبک فرانکشتاین بسازید.

  Nazö by Nazo Toys - Vinyl Pulse

مینی‌ها با قطعات کوچک و رزین عرضه می‌شوند، بنابراین برای کودکان ۸ سال به بالا توصیه می‌شود و نظارت بزرگسالان لازم است. همچنین ممکن است خوب باشد که به طور خلاصه به فرزندان خود یادآوری کنید که اگرچه ممکن است خوشمزه به نظر برسد، اما یک غذای واقعی نیست. بعلاوه، نشستن دور میز و تهیه غذاها و وسایل منزل زمان مناسبی برای پیوند خانوادگی است! یا، اگر بچه ندارید، این یک فعالیت عالی است که می‌توانید هنگام گپ زدن با دوستان روی آن کار کنید.


MGA’S MINIVERSE MAKE IT MINI FOOD قهوه و شام (سری 2)

بچه ها می توانند بسته سورپرایز را باز کنند تا تمام مواد بازی مورد نیازشان را برای ایجاد یک کلکسیون مینیاتوری با تم غذا آشکار کنند. این مجموعه شامل لوازم آشپزخانه مینیاتوری و کارت دستور پخت نیز می باشد.

حقایق محصول

  • MSRP:

  • 6.99 دلار (قهوه)؛ 9.99 دلار (شام)

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.MGA MINIVERSE آن را به سبک زندگی کوچک تبدیل می کند

کلکسیون های سبک زندگی کوچک، از آکواریوم های کوچک با ماهی های کوچک گرفته تا یک کاکتوس کوچک با کیسه های خاک کوچک، بسازید و نمایش دهید. بیش از 100 مواد، بسته بندی و لوازم جانبی سبک زندگی برای جمع آوری و ایجاد وجود دارد.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/mgas-miniverse-make-it-mini-sets-review/