با تلسکوپ Leapfrog Magic Adventures به ستاره ها برسید

بچه ها می توانند یک ماجراجویی جادویی در خارج از این دنیا را با تلسکوپ LeapFrog Magic Adventures تجربه کنند! اگرچه این تلسکوپ یک اسباب‌بازی است، اما با طراحی و ویژگی‌های آن، طراحی واقعی را تقلید می‌کند.

ستاره شناسان جوان پنج ساله به بالا می توانند ستارگان یا طبیعت را از طریق صفحه نمایش رنگی دیجیتال 2.4 اینچی مشاهده کنند و بیش از 650 واقعیت در مورد منظومه شمسی، ماه، چرخه زندگی ستارگان، صورت های فلکی و سایر اکتشافات فضایی را بیاموزند!

این اسباب بازی یادگیری فوق العاده ای را ارائه می دهد! | منبع: LeapFrog

با بزرگنمایی 110 برابری و دوربین داخلی، بچه ها همچنین می توانند از آنچه در آسمان و حیاط خلوت خود می بینند عکس بگیرند. این تلسکوپ می تواند حدود 100 تصویر را ذخیره کند – یا والدین می توانند برای ذخیره سازی بیشتر عکس، یک کارت microSD خریداری کنند.

پایه چرخان به آن‌ها اجازه می‌دهد تلسکوپ را در هر جهتی بچرخانند، خواه به سمت بالا یا پایین، چپ یا راست، یا دور تا دور، بنابراین می‌توانند تقریباً هر چیزی را که می‌بینند، ثبت کنند! یا سه پایه را بردارید و از تلسکوپ بدون پایه های روی میز استفاده کنید.

بچه ها با روش های مختلف بازی جذب می شوند! منبع: LeapFrog

از طرف دیگر، بچه ها می توانند بیش از 100 تصویر و ویدیو از ناسا (اداره ملی هوانوردی و فضایی) تماشا کنند. بچه ها برای دیدن محتوا نیازی به نگاه ، به چشمی یا منظره یاب ندارند، که مخصوصاً برای ستاره شناسان آینده که ممکن است مشکلات حسی داشته باشند بسیار عالی است.

چیزی که باعث درخشش این تلسکوپ می شود این است که یادگیری هدایت شده را نیز ارائه می دهد. بازخورد صوتی وجود دارد که به کودکان اجازه می دهد تا آنها را دنبال کنند، بازخورد شفاهی دریافت کنند و به صورت بصری یاد بگیرند. همچنین 20 کارت کیهانی کلکسیونی با تصاویر دقیق از اشیاء در فضا و حقایق جالب در پشت وجود دارد که بچه ها می توانند در هر زمان از آنها استفاده کنند. والدین به ویژه از این که کارت ها یک جعبه ذخیره سازی کاربردی نیز دارند قدردانی می کنند! مسابقه کیهانی همچنین دانش در مورد فضا، از جمله سیارات، ماه، صورت های فلکی و غیره را آزمایش می کند.

  Megacon Exclusive Jimmy 'Plastic Love' Edition by 8PM x Plastic Empire

بازی ها یک راه عالی برای سرگرم شدن در حین یادگیری همزمان هستند و LeapFrog ناامید نمی شود. بچه‌ها می‌توانند سوار سفینه فضایی شوند و به مکان‌های مختلف منظومه شمسی سفر کنند تا ماهواره‌ها را تغذیه کنند و روبات‌ها را راه‌اندازی مجدد کنند. این یک راه عالی برای بازی و یادگیری است. با این حال، والدین باید توجه داشته باشند که تلسکوپ با باتری های آزمایشی ارائه می شود، اما بزرگسالان باید چهار باتری AA جدید را برای استفاده منظم تهیه کنند.

چه به دنبال ابزاری برای آموزش خانگی باشید، چه والدینی که به دنبال راه دیگری برای آموزش هستند، یا بچه‌هایی که به دنبال یک اسباب‌بازی سرگرم‌کننده و در عین حال آموزشی هستند تا عشق خود را به فضا تقویت کنند – چه کسی می‌داند که آینده ستاره‌ها را چه خواهد کرد، اما این تلسکوپ LeapFrog Magic Adventures یک راه مقرون به صرفه برای کمک به آنها برای ورود به لایه اوزون!


تلسکوپ ماجراهای جادویی

بچه ها می توانند از طریق تلسکوپ دیجیتال با بزرگنمایی تا 110 برابر نگاه کنند تا دنیای اطراف خود را کشف کنند، بیش از 100 فیلم و تصویر ناسا را ​​مشاهده کنند و روی صفحه نمایش 2.4 اینچی بازی کنند. 5+

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.


  Boss Fight Studio: Epic HACKS Blanks


منبع: https://thetoyinsider.com/leap-frog-magic-adventures-telescope-review/