با بازی های بادی حماسی SnowCandy به دامنه ها ضربه بزنید

با آمدن زمستان، بچه ها رویای روزهای برفی را در سر می پرورانند که برای سال های آینده به یادگار خواهند ماند. اسباب بازی های بادی SnowCandy اسباب بازی های مناسبی برای افزودن به خاطرات دویدن بیرون در برف هستند.

جدیدترین محصولات SnowCandy شامل یک صندلی بادی استتاری است که برای استراحت در حیاط خلوت عالی است، دارای یک جا لیوانی داخلی و کف پارچه ای که زمین ناهموار را می گیرد، و همچنین یک پناهگاه برفی بادی که برای مبارزه با گلوله برفی طراحی شده است. پناهگاه برفی بادی می تواند دو یا سه کودک را همزمان در خود جای دهد و از سه طرف در برابر پرتابه ها از کودکان محافظت می کند.

SnowCandy همچنین لوله های برفی مناسب برای سورتمه سواری در حیاط خلوت را ارائه می دهد، از جمله لوله هایی به شکل رنگین کمان، حیوانات، آب نبات و موارد دیگر، و همچنین یک تورم بادی Little Tikes که برای کودکان خردسال طراحی شده است.

لوله‌های برفی بادی SnowCandy از PVC ساخته شده‌اند و برای کودکان طراحی شده‌اند تا در دمای کمتر از -25 درجه سانتی‌گراد از آن استفاده کنند، بنابراین می‌توانند هر چقدر هم که سرد شود، به شیب‌ها برخورد کنند. این لوله ها همچنین وزن های بین 150 تا 250 پوند را تحمل می کنند، بنابراین بزرگسالان می توانند به همان اندازه سرگرم شوند.

بادی های SnowCandy برای روزهای برفی برای کودکان و بزرگسالان مناسب هستند. حتی اگر امسال هنوز برف زیادی نباریده اید، خوب است که آماده باشید!

  Marvel Legends GIJoe Teenage Mutant Ninja Turtles Masters of the DC Universe بیشتر!

منبع: https://thetoyinsider.com/snowcandy-inflatables-news/