با این اشتراک باشگاه کتاب کودکان ارزش های مثبت را بیاموزید

یک باشگاه کتاب و یک زرافه جوان با قلب کوچک، لذت بخشش را به کودکان آموزش می دهند.

زرافه فوق الذکر شخصیت اصلی کتاب اول است ماجراجویی کنید مجموعه، بخشی از باشگاه کتاب کودکان سخاوتمند. باشگاه کتاب خوانی برای ارائه هر ماه داستان جدیدی به کودکان با هدف آموزش ارزش های مثبت متفاوت به هر داستان ایجاد شد. زرافه خودمحور ستاره است جاسپر جی و جنون خود اندیشینوشته شده توسط نویسنده و بازیگر پرفروش نیویورک تایمز Candace Cameron Bure، خانه کامل شهرت اولین کتاب از این مجموعه داستان این است که چگونه جاسپر اهمیت و لذت بخشندگی را می‌آموزد.

نویسنده و بازیگر Candace Cameron Bure | منبع: باشگاه کتاب کودک سخاوتمندانه

باشگاه کتاب کودکان سخاوتمند، علاوه بر اینکه هر ماه یک کتاب فیزیکی برای خانواده‌ها می‌فرستد، فعالیت‌ها، کارت‌های جمع‌آوری، دسترسی به برگه‌های رنگ‌آمیزی، انیمیشن‌های کتاب الکترونیکی و شروع‌کننده مکالمه خانوادگی را نیز برای یک درس فراگیر (و به طور مثبت سرگرم‌کننده) ارائه می‌دهد. موضوعات باشگاه کتاب تجربی شامل همدلی، شفقت و تفکر است.

اگرچه باشگاه یک ستاره درخشان در Bure دارد، اما تمام داستان های این مجموعه با نام مستعار “Betta Tugive” نوشته شده است، زیرا بسیاری از مربیان و کارشناسان بخشی از تجربیات و داستان هایی هستند که کودکان دریافت خواهند کرد.

در این فصل تعطیلات، هدیه ای را بدهید که به معنای واقعی کلمه ادامه می دهد: هزینه اشتراک 24.99 دلار در ماه یا 268.99 دلار در سال است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به generouskidsbook.com مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/generous-kids-book-club-news/

  اسباب بازی های داغ برای سرگرمی زمستانی در برنامه امروز