باشگاه کمپ را در استراحتگاه ها و هتل ماریوت بونوی کشف کنید

والدین و فرزندان به زودی می توانند هر کاری را که می خواهند در تعطیلات انجام دهند – در همان زمان!

مجموعه بیش از 30 برند هتل از Marriott International، Marriott Bonvoy و CAMP به زودی برنامه‌های تعاملی جدیدی را به هتل‌ها و استراحتگاه‌ها در سراسر جهان خواهد آورد. همکاری Marriott Bonvoy و CAMP تجربیات CAMP Club را برای کودکان نوپا و نوجوانان در مکان های مختلف ماریوت معرفی می کند.

CAMP در تجربه‌های خرده‌فروشی همهجانبه با ترکیب خرده‌فروشی و سرگرمی، با نمایش‌های چرخشی که به‌صورت فصلی تغییر می‌کنند، تخصص دارد. به عنوان مثال، بچه‌ها می‌توانند امسال از Bluey’s House، Troll World و موارد دیگر در مکان‌های مختلف دیدن کنند. می توانید تجربیات CAMP را در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا، بوستون و نیویورک بیابید.

کودکان این فرصت را خواهند داشت تا در طیف وسیعی از فعالیت های برنامه ریزی شده توسط CAMP شرکت کنند. تفرجگاه جدید ماریوت کانکون، پس از یک برنامه آزمایشی موفق در سال 2022، اولین اقامتگاهی خواهد بود که CAMP Club را ارائه می‌کند. مهمانان احتمالی می‌توانند اقامت خود را در Marriott Cancun اکنون رزرو کنند و بچه‌ها می‌توانند بهار آینده از CAMP Club استفاده کنند! پیشنهادات CAMP Club را باید از قبل رزرو کنید، بنابراین چشمان خود را حفظ کنید.

رندر CAMP Club در Marriott Cancun | منبع: ماریوت

فعالیت‌های CAMP Club برای کودکان در هر سنی قابل دسترسی است، با هر کمپ کلوب موضوعی مرتبط با استراحتگاه یا مکان هتل. کلوپ های کمپ بر روی بازی های بصری، حسی و تجربی از طریق گوشه های خلاقانه، بازی های تعاملی و محیط های موضوعی تمرکز می کنند.

  بررسی تخصصی: کمپینگ Playmobil - The Toy Insider

در گوشه خلاق، بچه‌ها می‌توانند در کلاس‌های ،‌سازی در بار CAMP Schmutz، کارگاه‌های هنر و صنایع دستی و غیره از تخیل خود استفاده کنند. کودکان همچنین می‌توانند از بازی‌ها، فعالیت‌ها و قصه‌گویی در حین بازی تعاملی لذت ببرند و به بزرگسالان اجازه می‌دهد تا زمان تنهایی داشته باشند. کودکان همچنین از محیط‌های مضمونی لذت خواهند برد، جایی که می‌توانند در محیط‌های دوست‌دار کودک، با گرافیک‌های رنگارنگ، «غرفه‌های دیسکو» با زرق و برق از کف تا سقف، استراحت کنند.

پیشنهادات CAMP Club سال آینده در سایر املاک All-Inclusive Marriot Bonvoy در دسترس خواهد بود. CAMP Club همچنین در آینده به سایر برندهای موجود در مجموعه Marriott Bonvoy گسترش خواهد یافت.

خانواده‌ها می‌توانند در طول جشن مکان جدید CAMP Club در واشنگتن دی سی، نگاهی دزدکی به کلوپ Marriott Cancun CAMP بیاندازند، جایی که خانواده‌های منطقه می‌توانند اسلایم Schmutz Bar را با رنگ‌ها و رایحه‌های الهام گرفته از CAMP Club Cancún ماریوت امتحان کنند. از 8 دسامبر می توانید از CAMP DC دیدن کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اقامت در Marriott Cancun، به marriott.com مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/marriott-bonvoy-camp-club-news/