این کیت‌های Craft-Tastic بچه‌ها را برای خلق انگیزه می‌کند

برای بچه‌هایی که تصمیم گرفته‌اند در سال جدید حیله‌گرتر شوند، این کیت‌های Craft-Tastic و Craft Crush آنها را پوشش می‌دهند!

هیچ وقت زمان بدی برای کاردستی وجود ندارد، زیرا بچه ها در هر سنی می توانند از باز ، جعبه لذت ببرند و خود را غرق در یک فعالیت DIY جدید بیابند. چه یک کودک برای متقاعد کردنش برای رفتن به حمام به کمی سرگرمی نیاز داشته باشد یا یک نوجوان به دنبال دکوراسیون بعدی برای ردیف ، دیوارهایش باشد، این کیت ها برای همه چیزهایی دارند.


معجون حباب حمام جادویی CRAFT-TASTIC

بچه ها می توانند در طول زمان حمام با کرافت-تاستیک معجون درست کنند. این کیت شامل یک حباب ساز به شکل ابر، یک عصای مخلوط ، معجون پلاستیکی، پنج دستور غذای معجون شناور در آب، یک بطری پودر میکا و یک نوار حباب ستاره شکل است.صنعتگران کوچک می توانند کیت معجون حمام حباب جادویی Craft-Tastic را به دست آورند. این کیت شامل تعدادی دستور العمل برای تهیه معجون های سرگرم کننده در حمام یا پشت میز آب، با گزینه هایی مانند معجون خرد یا حباب های شانس است. اگر کودک شما احساس خلاقیت بیشتری می کند، حتی می تواند دستور العمل های خود را ارائه دهد.


  28 اسباب بازی و فعالیت برای تفریح ​​خانوادگی در زمستان

هنر زهی کولاژ دیوار CRAFT-TASTIC

این کیت شامل همه چیزهایی است که بچه ها برای ایجاد هنرهای زهی نیاز دارند. نوجوانان 10 ساله و بالاتر می‌توانند با پرینت‌های مقوایی، نخ‌های پنبه‌ای، نوار دو طرفه، فاصله‌دهنده فوم و کاغذ براق، گل، پروانه و موارد دیگر خلق کنند.برای بچه‌هایی که به دنبال هنر دیواری با لمس شخصی خود هستند، نیازی به نگاهی فراتر از هنر رشته‌ای کلاژ دیواری Craft-Tastic ندارند. این کیت شامل همه چیزهایی است که برای تبدیل یک دیوار ساده به یک کلاژ هنری کامل لازم است. بچه‌های 10 ساله و بالاتر می‌توانند بیگانگان، نشانه‌های صلح، توت‌فرنگی و موارد دیگر را با نخ موجود ایجاد کنند. این کیت همچنین دارای فاصله‌کننده‌های فوم است تا بچه‌ها بتوانند لمس سه‌بعدی را به کولاژ خود اضافه کنند.


CRAFTS CRUSH CHAIN ​​DIY BOWS ART

این کیت حاوی همه چیزهایی است که نوجوانان برای ایجاد یک قطعه هنر زهی نیاز دارند. کیت شامل نخ گلدوزی، بوم فوم، سنجاق فلزی، کاغذ بریده شده، سیم و سه پایه چوبی است.در نهایت، نوجوانان 13 ساله و بالاتر برای یک کاردستی طناب زنی بسیار پیر نیستند. کیت هنری رشته‌های کمانی Craft Crush DIY حاوی همه چیزهایی است که برای ایجاد یک اثر هنری واقعاً زیبا که سبکی را به هر اتاقی می‌آورد، مورد نیاز است. این کیت شامل یک پایه چوبی برای آثار هنری آماده نمایش و گزینه‌های سفارشی‌سازی است که به بچه‌ها اجازه می‌دهد واقعاً هنر زهی را خودشان بسازند.

  بچه ها می توانند Build-A-Bear Blippi خود را بسازند

با استفاده از این محصولات Craft-Tastic و Craft Crush، جدیدترین مجموعه کیت های صنایع دستی را با یک تماس شخصی دریافت کنید. و اگر بچه‌ها به فرصت‌های بیشتری برای خلق چیزی جدید نیاز دارند، هر دو برند چیزی برای امتحان ، دارند. از کیت‌های خیاطی و طلسم‌های پف‌کرده از Craft-Tastic گرفته تا دستبندهای دقیق و برچسب‌های ناخن از Craft Crush، بچه‌ها از لذت‌های DIY خالی نخواهند شد!

منبع: https://thetoyinsider.com/craft-tastic-kits-news/